14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń242
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Cierpię na bezsenność (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Cierpię na bezsenność

Napisał(a): Gość -

Na bezsenność cierpi dzisiaj bardzo dużo osób. Sposobów na walkę z tą dolegliwością jest również wiele - zioła, tabletki, naturalne sposoby, fachowa pomoc specjalisty, ale czy są one naprawdę skuteczne, czy trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać aż nasz organizm powróci bez naszej pomocy do normalności?
Czy kogoś z Was również dotyczy ten problem i jak skutecznie sobie z nim radzić?
INTERIA.PL

Re: Cierpię na bezsenność

Mnie się tylko przytrafiają gorsze tygodnie. Czyli gdzieś około tydzień mam problemy ze snem. Nie mogę zasnąć itd. Ale później mi przechodzi i znowu nie mam problemów. Jeśli Twój problem jest przewlekły, to najlepiej będzie się skonsultować z lekarzem. Możesz też kupić sobie w aptece jakiś suplement diety typu Silence Sen, czy Valerin sen. Ten drugi widziałem na e-lek.pl ze niecałe 9 złotych, więc nie jest drogi.

Reklama

Reklama

Przyczyny bezsenności mogą być różne. U mnie też różnie to bywało. Czasem drętwiały mi palce od rąk, czasem myśli nie dawały mi spać, bo wciąż nowe mnie nachodziły i przemyśliwałam cały dzień. Poszłam do masażysty. Okazało się, że miałam powystawiane kręgi w kręgosłupie szyjnym i nie tylko. Drętwienia palców ustąpiły, ale myśli pozostały. Jak zaczęłam interesować się odżywianiem zgodnym z grupą krwi, dowiedziałam się, że moja grupa - A, jest bardzo delikatna i wrażliwa. Zastosowałam suplementy wspomagające układ nerwowy, w tym wapń z magnezem oraz witaminy z grupy B. Teraz wszystko jest ok i śpię nie myśląc o niczym. Rano wstaję wypoczęta. Jeżeli chcesz poczytać o tych preparatach, to podaję stronę www.produkty-zdrowotne.pl

Reklama

Napisał(a): gość -

Problem bezsenności jest bardzo poważny i nie można go lekceważyć. Niestety same leki nawet najlepsze nie pomogą nam rozwiązać tego problemu, są to jedynie środki
wspomagające psychoterapie. Dlatego trzeba uważać z lekami, a najlepiej udać się do lekarza specjalisty. Na portalu www.sentozdrowie.pl można znaleźć trochę informacji na ten temat

Napisał(a): gość -

Może ja odpowiem, bo z forsenem z melatoniną już dawno temu się zakumplowałam:) Dzień po nim wygląda bardzo dobrze, nie czuję się ani otępiała, ani taka jakaś smutna. Wręcz przeciwnie humorem mi dopisuje cały czas, no może poza sytuacjami, kiedy o 1-wszej w nocy na dyżurze siedzę, ale taki urok pracy pielęgniarki:) Pozdrawiam

Przed snem nie należy pić pobudzających napojów, takich jak kawa czy herbata, nie można się przejadać, najlepiej minimum godzinę przed pójściem spać nie korzystać z komputera, w Internecie można znaleźć różne techniki relaksacji, które pomagają w zaśnięciu, np. wizualizacja :)

Napisał(a): ~jolii -

Dokładną diagnostykę robią w Vitanea przy Podłęskiej w Krakowie. Warto się tutaj umówić na konsultację. Mojej siostrze pomogli, a przez wiele lat miała problem ze snem. Lekarze tylko załamywali ręce. Sam mam do nich teraz iść na takie badanie metodą Volla i jestem ciekaw co mi wyjdzie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • cierpie na bezsennosc pomocy
Do góry strony: Cierpię na bezsenność