1
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +0
1 ppt ?

Cierpienia z powodu bólów kręgosłupa i żaden lekaż nie chce (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Cierpienia z powodu bólów kręgosłupa i żaden lekaż nie chce

Napisał(a): Alina -

Od ponad roku facet strasznie cierpi. Lekarze wymyślają co chwilę nowe leki od których już boli go żołądek. Leki przeciwbólowe nie pomagają. Podejrzenia jego padają na kręgosłup. Lekaże wymyślili boleriozę ale okazoało się szczeęśliwie że to nie to. Ale nadal jest w kropce. Mieszka na śląsku i pracuje w hucie. ok. pół roku był na chorobowym. W szpitalu nic mu nie poradzą, bo chyba nie chcą znaleźć przyczyny jego bóli. Jeden mądry lekarz kazał mu się zgłosić do psychiatry, ale4 chciałabym aby on poczół ten ból, przez który nie można jeść, spać i normalnie żyć. Cudem dostał sie do sanatorium dla sportowców ale i tam nie zajęto się należycie jego problemem. Jeżeli ktoś zna dobrego lekarza od kręgosłupa podajcie jego adres, nazwi\sko i jeśli macie to i telefon. Mój adres alina_mama@interia.pl bardzo proszę pomóżcie.
INTERIA.PL

Re: Cierpienia z powodu bólów kręgosłupa i żaden lekaż nie chce

Napisał(a): Gość -

podaj mi rozpoznanie lub to co oni podali na karcie wypisowej ze szpitala podaj dokładne objawy przeanalizuje to jeżeli będę w stanie sam ci pomóc to pomogę a jak nie to podam ci adres do profesora w bydgoszcy ale to jutro mój adres andrzejalan@interia.pl -pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Cierpienia z powodu bólów kręgosłupa i żaden lekaż nie chce