8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +-41
8 ppt ?

Co bysćie poweidzieli na pomysł zeby unowocześnić wesela? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co bysćie poweidzieli na pomysł zeby unowocześnić wesela?

Napisał(a): ~Poseł -

Co byście powiedzieli na to żeby nowoczesne wesela były bez orkiestry a na to miejsce muzyka by była puszczana wyłącznie z telefonu i wszędzie by było światło sterowane wyłącznie telefonem. Czasy się zmieniły czas unowocześnić także przyjęcia. Zamiast wstążki by dawano światło chemiczne które świeci jakiś czas. Nowoczesne wesela bez oczepin, cukierków a na to miejsce by było wszystko sterowane telefonem. Nowoczesne wiejskie jadła gdzie żeby coś nalać trzeba by było mieć przy sobie telefon.
INTERIA.PL

Re: Co bysćie poweidzieli na pomysł zeby unowocześnić wesela?

Napisał(a): ~Poseł -

Antonnia A może najpierw napisz , który pseudonim wybierasz ? Pytałeś a teraz co ?
Osierociłeś swój temat :)
śmiesznie brzmi posioł poza tym i na pytamy mnie tak nazwali, ale nic nie będę wybierał tylko byłem ciekawy jak mnie nazwiecie. niektóre były z przesadą. teraz tutaj pisze inny temat.

Napisał(a): Gość -

~Poseł
Antonnia A może najpierw napisz , który pseudonim wybierasz ? Pytałeś a teraz co ?
Osierociłeś swój temat :)
śmiesznie brzmi posioł poza tym i na pytamy mnie tak nazwali, ale nic nie będę wybierał tylko byłem ciekawy jak mnie nazwiecie. niektóre były z przesadą. teraz tutaj pisze inny temat.
Po przeczytaniu kilku twoich tematów - pomysłów uważam, że powinieneś przyjąć czub pseudonim..

Napisał(a): ~znówprzyseł -

~Poseł
~znówprzyseł Myślałem żeś se już poseł a tyś znowu przyseł!!!
A jak w końcu ktoś musi dbać o państwo :-)
To zadbaj ledowo o krzyże i pomniki, niech to będzie cel twojej polityki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co bysćie poweidzieli na pomysł zeby unowocześnić wesela?