3
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +-51
3 ppt ?

Co byście powiedzieli na pomysł żeby zamykać kościoły? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co byście powiedzieli na pomysł żeby zamykać kościoły?

Napisał(a): ~Poseł -

Myślę o karierze w Sejmie i o tym żeby zamykać kościoły i inne świątynie chrześcijańskie ponieważ niedługo nie będą one do niczego potrzebne.
Ktoś zapyta kościoły nie będą do niczego potrzebne przecież to świątynia tam jest eucharystia msza, spowiedź itp:
odpowiedź jest prosta msze są w radiu, internecie oraz telewizji skoro tak to po co nam msze w kościele a Pana Jezusa można przyjmować duchowo poza tym zauważcie to ze zimą kiedy jest ślizgawica to nikt nie jeździ do kościoła i słucha mszy św w telewizji, radia, internetu lub telefonu.
Ale przecież jest spowiedź jest w kościele:
odpowiedź jest prosta przecież można by było wprowadzić spowiedź przez telefon.
Ale jest jeden kłopot ponieważ pogrzeby będą musiały odbywać się w kościołach - innego wyjścia nie ma :-(
A wszystkich św zamierzam przenieść na 29 lutego.

Czy to znaczy ze za kilka lat skończą się komunie w kościołach i dzieci przestana przystępować do pierwszej komunii św?
Oczywiście ze tak po co komunia skoro Pana Jezusa zawsze przyjmujemy duchowo kiedy się modlimy, mało tego przyjmujemy Boże błogosławieństwo. Zauważcie też że coraz mniej ludzi chodzi do kościoła a utrzymywanie kościołów kosztuje olbrzymie pieniądze.

A jak inne religie chrześcijańskie przecież nie da się nadawać mszy dla każdego chrześcijaństwa w telewizji lub radiu - będą na płytach a nabożeństwo prawosławne zamierzam wprowadzić do TVP2 jak będę w sejmie a greckokatolickie do TVP3.

Skoro wprowadzić na TVP2 nabożeństwo prawosławne to co zrobisz z familiadą?
- zamierzam przenieść premierowe odcinki familiady z TVP2 do TVP rozrywka.

pytajcie co chwielibyście się dowiedzieć to kilka odpowiedzi na pytanie które byście mogli zadawać chcę wam udowodnić ze to dla waszego dobra jest ten pomysł.

Co z nabożeństwami
- będą na płytach i kartach pamięci.

Rozwój poszedł tak do przodu ze kościoły nie będą do niczego potrzebne. Podobna rzecz zamierzam zrobić z dyskotekami, kinami, tatrami - też zamierzam zlikwidować.
Czas wprowadzić aby kościół poszedł za technologią.
INTERIA.PL

Re: Co byście powiedzieli na pomysł żeby zamykać kościoły?

Napisał(a): jumar61 -

Moim zdaniem kiepski pomysł bo ciemny lud by powstał z kolan i rozpoczął rewolucję z samym sobą . Przecie można brać przykład z sąsiadów Czechów tam państwo ograniczyło dotacje i przywileje kleru . który spakował walizy i sam opuścił swoje posiadłości . dziś możemy podziwiać ruiny tychże bo te pasożyty bez dopływu dużych ilości gotówki długo nie wytrzymują normalnego trybu życia.

Re: Co byście powiedzieli na pomysł żeby zamykać kościoły?

Napisał(a): ~Poseł -

jumar61 Moim zdaniem kiepski pomysł bo ciemny lud by powstał z kolan i rozpoczął rewolucję z samym sobą . Przecie można brać przykład z sąsiadów Czechów tam państwo ograniczyło dotacje i przywileje kleru . który spakował walizy i sam opuścił swoje posiadłości . dziś możemy podziwiać ruiny tychże bo te pasożyty bez dopływu dużych ilości gotówki długo nie wytrzymują normalnego trybu życia.
będę robił wszystko by temu zapobiec i zmierzam stawiać barierki aby uniemożliwić ludziom protesty na ten czas. będzie trudno ale czas najwyższy to zrobić. Czas najwyższy aby oszczędzać pieniądze i poza tym żyjemy jak ludzie średniowiecza a nie jak ludzie XXI wieku.
Myślę o tym żeby pozamykać kościoły ponieważ już nie są do niczego potrzebne i msze można mieć w tv, radiu itp. spowiedź może być przez telefon oraz nabożeństwa na płytach.
Na lud trzeba bezie zastawić wszędzie specjalne barierki i się zabezpieczyć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co byście powiedzieli na pomysł żeby zamykać kościoły?