8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +-68
8 ppt ?

Co byście powiedzieli na pomysł żeby zlikwidować wszystkie kluby dyskotekowe? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co byście powiedzieli na pomysł żeby zlikwidować wszystkie kluby dyskotekowe?

Napisał(a): ~Poseł -

Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się głupi - ponieważ wiele osób chodzi na dyskoteki ale popatrzcie na to z drugiej strony że to nie jest głupi pomysł ale bardzo dobry ponieważ każdy ma w domu słuchawki nawet są słuchawki bezprzewodowe są głośniki wielofunkcyjne i są różne rodzaje głośników do telefonu lub głośniki komputerowe dzięki którym można zawsze zrobić małą imprezkę ze znajomymi Wiec kluby dyskotekowe już nie są do niczego potrzebne mamy 21wiek i czasy się zmieniły. Myślę o karierze w Sejmie i o tym żeby zlikwidować kluby dyskotekowe ponieważ muzyki można już słuchać z różnych urządzeń. Dzięki temu pomysłowi zaoszczędzimy miliardy złotych teraz dyskotekę można zrobić wszędzie i balować nawet samemu słuchając muzyki nawet z telefonu. Oczywiście sale koncertowe pozostaną i zostaną bardzo unowocześnione ale kluby dyskotekowe już nie są do niczego potrzebne.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co byście powiedzieli na pomysł żeby zlikwidować wszystkie kluby dyskotekowe?

Napisał(a): xenia11 -

aaaa no racja, przecież w klubach nie ma DJ który fajnie poprowadzi tę imprezę, i nie ma wcale tego tłumu ludzi, często obcych których można poznać, z którymi można się bawić i którzy tworzą atmosferę zabawy w klubie, baru z różnymi drinkami też nie ma- faktycznie, klub się od domówki już niczym nie różni... ehh, tak czasy się zmieniły,ale nie wiedziałam że w te raptem kilka lat kluby zmieniły się tak bardzo XD
ps. tak serio, to może nie myśl bo ci nie wychodzi
ps 2. jak chcesz zaoszczędzić te miliony? na czym?

Reklama

Re: Co byście powiedzieli na pomysł żeby zlikwidować wszystkie kluby dyskotekowe?

Napisał(a): ~robert85 -

xenia11 aaaa no racja, przecież w klubach nie ma DJ który fajnie poprowadzi tę imprezę, i nie ma wcale tego tłumu ludzi, często obcych których można poznać, z którymi można się bawić i którzy tworzą atmosferę zabawy w klubie, baru z różnymi drinkami też nie ma- faktycznie, klub się od domówki już niczym nie różni... ehh, tak czasy się zmieniły,ale nie wiedziałam że w te raptem kilka lat kluby zmieniły się tak bardzo XD
ps. tak serio, to może nie myśl bo ci nie wychodzi
ps 2. jak chcesz zaoszczędzić te miliony? na czym?
moje miasto było kiedyś oazą dla klubowiczów, przyjeżdzali do nas z nawet z większego miasta oddalonego o 30 km, obecnie prawie wszystko umarło, na szczęście zostały puby i bary

Reklama

Napisał(a): ~robert85 -

~gość][cytat kogo=~robert85 a może by tak cały kraj zlikwidować, co?

• [cytat][/cytat]

e tam zaraz kraj lepiej zlikwidować posła-osła nikt by tych głupot na forum nie wypisywał [/cytat]
jestem zza a nawet przeciw

« Wróć do tematów
Do góry strony: Co byście powiedzieli na pomysł żeby zlikwidować wszystkie kluby dyskotekowe?