6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Co byście powiedzieli na pomysł zniesienia wszystkich świetych? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co byście powiedzieli na pomysł zniesienia wszystkich świetych?

Napisał(a): ~poseł -

Myślę o karierze w Sejmie i o tym żeby znieść święto zmarłych. W następnym roku będę kandydować do Sejmu RP i zamierzam zlikwidować święto zmarłych. Czy popieracie pomysł zniesienia wszystkich św?
Moim zdaniem to święto nie zasługuje na to aby było obowiązkowe inne święta tak choć nie wszystkie bo święto trzech króli podobnie. Ja zamierzam wprowadzić żeby zlikwidować wszystkich św. To święto nie było ustanowione przez Boga i nie ma nic z nim wspólnego. U mnie w okolicy nie świętują 1 maja, 3 maja, 11 listopada, pokażę im w tym roku że można pracować we wszystkich św a w następnym roku jak będę w Sejmie zamierzam znieść trzech króli i wszystkich św, oczywiście państwowe święta zamierzam pozostawić oraz resztę siat kościelnych. Zamierzam prowadzić święto Chrztu polski święto państwowe które bedzie obchodzone w wielka niedzielę a uroczystości były by transmitowane na dwójce ponieważ na jedynce jest msza z Watykanu. Jak byłem mały to moja rodzina wymyśliła żeby pracować 1 maja, później ja podsunąłem pomysł żeby pracować 3 maja jeszcze jak byłem mały na początku każdy był przeciwny później wszyscy zaczęli tak robić później niektórzy wymyślili żeby pracować w każde święto państwowe, w tym roku zamierzam podsunąć im pomysł pracowania we wszystkich św.
Jak będę w sejmie zamierzam to święto znieść.
INTERIA.PL

Re: Co byście powiedzieli na pomysł zniesienia wszystkich świetych?

Napisał(a): abce -

Powinniśmy obchodzić Święto Zmarłych jako święto państwowe bo odwiedzamy groby , przyozdabiamy i pamiętamy o naszych Zmarłych . Natomiast w innym terminie można obchodzić Wszystkich Świętych . Byłby to dzień radosny bo to imieniny nas wszystkich np. wiosną .
Warto nad tym zastanowić się .

Napisał(a): Laila44 -

abce Powinniśmy obchodzić Święto Zmarłych jako święto państwowe bo odwiedzamy groby , przyozdabiamy i pamiętamy o naszych Zmarłych . Natomiast w innym terminie można obchodzić Wszystkich Świętych . Byłby to dzień radosny bo to imieniny nas wszystkich np. wiosną .
Autor tego komentarza pisze z szaraka i co chwilę wyskakuje jak zając czy królik z cylindra.Nie warto odpowiadać.Dla mnie 1 listopad to Wszystkich Świętych a 2 listopada Dzień Zmarłych naszych krewnych i innych zmarłych.Pozdrawiam. :-((

Napisał(a): abce -

Laila44
abce Powinniśmy obchodzić Święto Zmarłych jako święto państwowe bo odwiedzamy groby , przyozdabiamy i pamiętamy o naszych Zmarłych . Natomiast w innym terminie można obchodzić Wszystkich Świętych . Byłby to dzień radosny bo to imieniny nas wszystkich np. wiosną .
Autor tego komentarza pisze z szaraka i co chwilę wyskakuje jak zając czy królik z cylindra.Nie warto odpowiadać.Dla mnie 1 listopad to Wszystkich Świętych a 2 listopada Dzień Zmarłych naszych krewnych i innych zmarłych.Pozdrawiam. :-((
W Wszystkich Świętych mielibyśmy wszyscy święto - nasi Zmarli i my.
Dzień Zmarłych = Dzień Zaduszny - Byłby świętem państwowym . Świętowalibyśmy dwa razy w roku . my i nasi Zmarli .

Napisał(a): ~poseł -

A wiesz ze to nie jest wcale głupi pomysł? Jakby obchodzić święto zmarłych 29 lutego raz na 4 lata. Super pomysł. nareszcie jacyś mądrzy tutaj piszą. Jestem za żeby w innym terminie obchodzić wszystkich św i obchodzić je jako święto państwowe i zamiast 1 listopada obchodzić 29 lutego.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co byście powiedzieli na pomysł zniesienia wszystkich świetych?