338
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi113
  • Ocen na +0
338 ppt ?

Co Cię wkurza w Twojej kobiecie? (114)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Co Cię wkurza w Twojej kobiecie?

Napisał(a): Gość -

No człowieku a co Ty się dziwisz ?! Przecież kobieta to stworzenie zrobione po promocji. Myśleć to logicznie nie umie a o wszystko się czepia. A najzabawniejsze w tym jest to, że jak ją zranisz to masz rozpętaną III wojnę światową a jak ona Ciebie to to dla niej jest niezrozumiałe, że Ty w jakimś stopniu ucierpiałeś przez nią. Kobiety !

Napisał(a): gość -

No naprawdę wszystkie kobiety to straszne potwory a jednak uganiacie się za nimi :) Ja nie lubie długich zakupów bo jak dla mnie sa przyjemniejsze rzeczy a jak juz to nie ciągam męża za sobą ,sama wysyłam go na spotkania z kumplami bo mam wtedy chwile dla siebie , nie wchodzę mu w droge jak widze że jest strasznie zmęczony i nie wykłócam się bo uważam , że życie i tak jest już pogmatwane nie jestem wścibska i fochszasta bo i po co każdy ma wzloty i upadki . I uważam że nie liczy się to że komus przybyło pare kilo , łysinka czy brzuszek bo to z wiekiem przemija ale to co w mężczyznie najpiękniejsze to jest w jego sercu i głowie i oczywiscie tak samo działą w drugą stronę :)

Reklama

Napisał(a): Metalmann -

Mnie osobiście w kobietach denerwują drobiazgi, np. kiedy siedzimy sobie gdzieś razem a ja się przez chwilę zamyślę to natychmiast mnie pyta : " O czym myślisz? " Zupełnie jak by jedynym powodem "męskiego zamyślenia " była inna kobieta albo jakaś wada zauważona przypadkiem u niej samej. Nienawidzę być tak wyrywanym z zamyślenia, nawet jeśli jego powodem są jakieś totalne błahostki, to niewinne pytanie jest jak chluśnięcie w twarz wiadrem lodowatej wody kiedy śpisz.
Podobnie z resztą kiedy próbuje ją z nienacka zacząć pieścić bo mam ochotę a ona mnie pyta: " co ty robisz? " Zupełnie jakby nie wiedziała że staram się jej sprawić przyjemność. Kobieto, jak nie masz ochoty, powiedz po prostu " nie " , a nie zachowuj się tak jak byś miała styczność z mężczyzną ( i to w dodatku swoim ) pierwszy raz w życiu.

Tak Panowie, kobiety to samo zło!!! Kobiety są z Wenus a Wy z Marsa, więc jak myślicie dlaczego nie zawsze się możemy dogadać??? Chociaż mówi się, ze facet jest prosty jak budowa cepa, to jednak nie zawsze Was rozumiem. Może kiedyś ktoś wymyśli wspaniały eliksir rozwiązujący tego typu problemy, ale puki co musimy nauczyć sie nawzajem słuchać. Pozdrawiam :)

NIE WSZYSTKIE KOBIETY TAKIE SĄ. MOJ MĄŻ LUBI ROBIĆ ZE MNĄ ZAKUPY, BO WIEM CZEGO CHCĘ. WCHODZĘ KUPUJĘ I WYCHODZĘ. ON TEŻ NIE LUBI BIEGAĆ PO SKLEPACH WIĘC NA WIĘKSZE ZAKUPY JEŻDŻĘ SAMA. JA MAM SWOJE ZDANIE I MAMĘ, KTÓRA SIĘ NIE WTRĄCA. TO JEGO MAMA JEST WSZECHWIEDZĄCĄ OSOBĄ I O WSZYSTKIM CHCIAŁABY DECYDOWAĆ. NA SZCZĘSCIE PRZYTEMPEROWALAM JĄ W CIĄGU 10 LAT NASZEGO MAŁŻEŃSTWA. A O PRACY GADAMY ALE NIGDY NIKT NIKOMU NIE SUGERUJE JAK POWINIEN ZACHOWYWAC SIE W STOSUNKU DO INNYCH PRACOWNIKÓW. A JAK SPOTYKA SIĘ Z KUMPLAMI TO JA SPOTYKAM SIĘ Z KOLEŻANKAMI. WRACAMY OBOJE I ŻYCIE TOCZY SIE DALEJ.
DAM CI RADĘ: SPÓJRZ NA TESCIOWĄ, TAKA BĘDZIE W PRZYSZŁOSCI TWOJA DZIEWCZYNA.

gość Nie lubie robić długich zakupów, męczą mnie... Staram sie też nie być zbyt dociekliwa, żeby go nie zrazić, lubie wiedzieć gdzie i z kim idzie ale staram się tak układać rozmowę, że sam mi o tym mówi, a ja czekam potem cierpliwie aż wróciż trzymam stronę swojej matki, w końcu ważny jest ON-facet z którym jestem na codzień,którego kocham, muszę się więc liczyć z jego opinią i uczuciami, uwzględniam jego zainteresowania i to co lubi, i to jakie ma usposobienie, i lubię sprawiać mu niespodzianki, uwaznie słucham o czym marzy, co mu jest potrzebne, co by chciał i na miare swoich możliwości spełniam jego marzenia.... Zawsze starałam sie aby czuł się przy mnie jak 100% mężczyzna... Jestem ładna, szczupła, elegancka, niezalezna, mam swoje zdanie i potrafię je obronić, ponoć i pazur potrafie pokazać, inni mówią, ze mam w sobie wszystko, ucieleśnienie kobiecości.... Odszedł... Zabrał moje serce i odszedł do innych... Nie do innej tylko do "innych" jak mi to powiedzial.... To z wami jest coś nie tak Panowie. Gdy macie za dobrze..odchodzicie... :(
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co ciebie wkurza?
Do góry strony: Co Cię wkurza w Twojej kobiecie?