338
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi113
  • Ocen na +0
338 ppt ?

Co Cię wkurza w Twojej kobiecie? (114)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co Cię wkurza w Twojej kobiecie?

Napisał(a): Gość -

keloimi
gomezAddams U mojej żony dobija mnie jej pedanteria. Jak kończy sprzątać mieszkanie to w zasadzie od razu zaczyna robić to znowu (bo tam, gdzie zaczęła już jest "brudno"). Ma pretensje do mnie i dzieci, że nie widzimy "wszechobecnego brudu". Koniec końców sama jest niewolnikiem swojej perfekcyjności bo nie ma czasu na nic innego.
No a już najgorzej z podłogą - to nie jest jej obsesja ale przedmiot jakiegoś bałwochwalczego kultu. W każdej chwili potrafi się schylić i zacząć wycierać ją chusteczką do nosa.

Cudowne :))))
>.Tylko mieszać w takim domu)))))))))))
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Metalmann Mnie osobiście w kobietach denerwują drobiazgi, np. kiedy siedzimy sobie gdzieś razem a ja się przez chwilę zamyślę to natychmiast mnie pyta : " O czym myślisz? " Zupełnie jak by jedynym powodem "męskiego zamyślenia " była inna kobieta albo jakaś wada zauważona przypadkiem u niej samej. Nienawidzę być tak wyrywanym z zamyślenia, nawet jeśli jego powodem są jakieś totalne błahostki, to niewinne pytanie jest jak chluśnięcie w twarz wiadrem lodowatej wody kiedy śpisz.
Podobnie z resztą kiedy próbuje ją z nienacka zacząć pieścić bo mam ochotę a ona mnie pyta: " co ty robisz? " Zupełnie jakby nie wiedziała że staram się jej sprawić przyjemność. Kobieto, jak nie masz ochoty, powiedz po prostu " nie " , a nie zachowuj się tak jak byś miała styczność z mężczyzną ( i to w dodatku swoim ) pierwszy raz w życiu.
Te co ty robisz jest cudowne. Powiedz jej że dziecko

Każda z nas kobiet ma jakieś wady i na swój własny sposób jest denerwująca , ale warto wiedzieć , że mężczyźni są nie mniej denerwujący. Myślę , że warto z partnerem lub partnerką porozmawiać , po prostu. Jeśli nie jesteśmy w stanie zaakceptować zachowania drugiej polówki , lepiej sobie taki związek odpuścić. My będziemy się źle czuć z partnerem czy partnerką , która non stop denerwuje nas swoim zachowaniem , a ona czy on będzie wiecznie zadręczać się i pilnować by nie robić tych DENERWUJĄCYCH rzeczy. Bez sensu ! Choć szukanie ideału nie ma sensu , bo on nie istnieje. Cierpliwość i empatia i tyle :)

Reklama

johnSNOW Bo ja już normalnie nie mogę... Zakupy godzinami, należy przemilczeć bo, to przecież jest typowe dla każdej kobiety. No ale moja żona chciałaby wszystko wiedzieć, wychodzę na piwo z kumplami
- a którymi? -dokąd? -co będziecie robić? -o której wrócisz? -będziesz pod telefonem? I tak jest zawsze... Ona natomiast jak idzie do koleżanki to jakoś nie musi się mi zwierzać.
Poza tym ciągle chce decydować jak mam się ubierać i kazała mi na siłownie zacząć chodzić, a sama też nie ma idealnej figury (jakoś nie ćwiczy). Ostano nawet zaczęła mi mówić, jak powinienem zachowywać się w stosunku do moich współpracowników.
I najgorsze - mama to świętość, nic na nią nie można powiedzieć. Najlepsze jest to, że mieszka 200km od nas. Tak średnio raz w miesiącu wpada na 2-3 dni i do wszystkiego się wpieprza....
Czy wszystkie kobiety tak się zachowują?
Pewne rzeczy można tolerować, ale innych kategorycznie nie, a was co najbardziej denerwuje? Też tak macie ze swoimi kobietkami?
Teraz już nic mnie nie wkurza, bo nie ma kto - odeszła i tyle. Mniejsza o to, o co chodziło. Ale wcześniej myślę, że najbardziej to denerwowała mnie ciągła gadanina, na różne tematy, o każdej porze dnia i nocy. Wydaje mi się, że chyba każda kobieta tak ma i w najbliższym czasie nic tego nie zmieni.

gość
johnSNOW Bo ja już normalnie nie mogę... Zakupy godzinami, należy przemilczeć bo, to przecież jest typowe dla każdej kobiety. No ale moja żona chciałaby wszystko wiedzieć, wychodzę na piwo z kumplami
- a którymi? -dokąd? -co będziecie robić? -o której wrócisz? -będziesz pod telefonem? I tak jest zawsze... Ona natomiast jak idzie do koleżanki to jakoś nie musi się mi zwierzać.
Poza tym ciągle chce decydować jak mam się ubierać i kazała mi na siłownie zacząć chodzić, a sama też nie ma idealnej figury (jakoś nie ćwiczy). Ostano nawet zaczęła mi mówić, jak powinienem zachowywać się w stosunku do moich współpracowników.
I najgorsze - mama to świętość, nic na nią nie można powiedzieć. Najlepsze jest to, że mieszka 200km od nas. Tak średnio raz w miesiącu wpada na 2-3 dni i do wszystkiego się wpieprza....
Czy wszystkie kobiety tak się zachowują?
Pewne rzeczy można tolerować, ale innych kategorycznie nie, a was co najbardziej denerwuje? Też tak macie ze swoimi kobietkami?
Teraz już nic mnie nie wkurza, bo nie ma kto - odeszła i tyle. Mniejsza o to, o co chodziło. Ale wcześniej myślę, że najbardziej to denerwowała mnie ciągła gadanina, na różne tematy, o każdej porze dnia i nocy. Wydaje mi się, że chyba każda kobieta tak ma i w najbliższym czasie nic tego nie zmieni.
Nie widziały gały co brały? Tak nagle się rozgadała?Muszę Cię zmartwić bo nie każda kobieta tak ma.Nie jestem rozgadana,mówię tyle ile muszę.Rozmawiam z mężem,2 dzieci,rozmawiać muszę w pracy,tak więc nie jestem typem kłapiącej baby,sama lubię też ciszę.

Reklama

gość
gość
gość
gość Zawsze starałam sie aby czuł się przy mnie jak 100% mężczyzna... Jestem ładna, szczupła, elegancka, niezalezna, mam swoje zdanie i potrafię je obronić, ponoć i pazur potrafie pokazać, inni mówią, ze mam w sobie wszystko, ucieleśnienie kobiecości.... Odszedł... Zabrał moje serce i odszedł do innych... Nie do innej tylko do "innych" jak mi to powiedzial.... To z wami jest coś nie tak Panowie. Gdy macie za dobrze..odchodzicie... :(
O Was drogie Panie mogę napisać to samo. Serce oddać, a zmielicie w maszynce do mięsa i wyrzucicie na śmietnik. Sprawdzone.
Trafiłaś na drania. Zdarza się. Głowa do góry i szukaj porządnego.
depczecie kobiece serca a potem zdziwienie,że zostawia...
KOBIETA ZOSTAWIA JAK BANKOMAT JEST JUZ PUSTY SZUKA NASTEPNEGO BANKOMATU
masz puste serce jak ten bankomat..

gomezAddams U mojej żony dobija mnie jej pedanteria. Jak kończy sprzątać mieszkanie to w zasadzie od razu zaczyna robić to znowu (bo tam, gdzie zaczęła już jest "brudno"). Ma pretensje do mnie i dzieci, że nie widzimy "wszechobecnego brudu". Koniec końców sama jest niewolnikiem swojej perfekcyjności bo nie ma czasu na nic innego.
No a już najgorzej z podłogą - to nie jest jej obsesja ale przedmiot jakiegoś bałwochwalczego kultu. W każdej chwili potrafi się schylić i zacząć wycierać ją chusteczką do nosa.

Ojej, jakbym czytała o moim mężu - tylko, że on chciałby, żebym to ja sprzątała bez końca .

Reklama

Hej! Napisałam do Ciebie, ale jestem kobietą. Tyle tylko, że przeciwieństwem twojej żony. Wiem, jacy jesteśmy różni i starałabym się na tym budować związek. Rozumieć faceta i jego wolność, oczywiście nie w 100%, bo jeśli jest miłość to jest zazdrość. Radziłabym pokazać żonie w sposób zdecydowany, kto jest samcem Alfa. Połączyć to z dobrym jedzeniem i sexem. Trzeba zdobyć się na szczerą rozmowę i powiedzieć co o tym myślisz. Kompromis? Może wzbudzić w niej zazdrość, żeby doceniła cię ponownie? Powodzenia.
Anja

moim zdaniem nie ważne kto co robi najważniejsze jest w udanym związku tolerancja i akceptacja i bycie sobą jeżeli ma się to i ukochaną osobę to wtedy to że ona sprząta tą podłoę a on marudzi na zakupach przestaje miec znaczenie trzeba umiec dzielic sie swoim czasem w zwiazku i nie byc egoista jak tego sie nie potrafi to nawet jak kogos kochasz ponad zycie to nie przetrwasz w zwiazku bo po prosyu nie bedziesz umiec go stworzyc najpierw trzeba umiec dac i nie oczekiwac niczego jak za duzo chcesz na pewno nie zauwazysz ile dostajesz

Napisał(a): RockyHorror -

Mnie wkurza to, że wy wszystkie żyjecie w przekonaniu, iż facet potrafi czytać w myślach. Z maniakalnym uporem zmuszacie facetów, aby domyślali się wszystkiego, nawet jeśli facet od dawien dawna mówi wprost: POWIEDZ. Czy to naprawdę takie trudne?
Każda powie, że trzeba rozmawiać, trzeba utrzymać dialog, a jak przychodzi co do czego, to jest tylko "Ty nic nie rozumiesz", "gdybyś tylko ruszył głową" itp, ciche dni, albo inne krzywe teksty. Moja najdroższa miała takie tendencje. Skończyło się to rozstaniem z wielkim hukiem. A była to miłość pełna oddania, zaangażowania i ideałów...

Wydaje się, że ciągle próbujecie tworzyć wokół siebie aurę ezoterycznej tajemniczości - tylko że to bardziej drażni, niż fascynuje. Gdy wreszcie to do was dotrze, wszystkim nam będzie znacznie łatwiej.

Ja nie znoszę zakupów,za to je uwielbia mój partner,nie widzę w tym nic złego.Jego kumple są też moimi kumplami więc na piwo zazwyczaj wychodzimy razem-też uwielbiam ten chmielowy napój.Myślę,że jak ludzie się kochają to się dogadają-odrobina tolerancji.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co ciebie wkurza?
Do góry strony: Co Cię wkurza w Twojej kobiecie?