338
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi113
  • Ocen na +0
338 ppt ?

Co Cię wkurza w Twojej kobiecie? (114)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co Cię wkurza w Twojej kobiecie?

Napisał(a): RockyHorror -

Nie powiedziałbym, żebym nie dbał o te sprawy. A jeśli mimo to coś jej nie odpowiadało - to zwyczajnie można powiedzieć. W końcu podobno liczy się szczerość, czyż nie?
Z resztą w tym wypadku chyba bardziej wchodziło w grę zwykłe zrycie emocjonalne, bo innych chorych akcji - głównie histerycznych, nieobliczalnych zachowań, też nie brakowało. Ale większość kobiet oczekuje czytania w myślach. A potem dziwią się, że facet zdradza, albo odchodzi...
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

0becny A prawda jest taka że laski po prostu aby mogły być szczęśliwe muszą się czuć nieszczęśliwe i najwięcej zapału angażują w pielęgnowanie tego swojego nieszczęścia. Sprowadza się to do takich absurdów że jeśli facet się czegoś nie domyślił i czegoś nie zrobił to albo nie kocha już tak jak kiedyś albo nawet już zdradza a jeśli zrobił coś dobrze to albo miał złe intencje albo chce ukryć zdradę lub coś równie okropnego ;o) Mnie na takie idiotyzmy brak słów ;o)))

Każde słowo to ukryta krytyka jej samej bo przecież idiotka jest pępkiem świata ;o)))
>>O kurcze same mądrości -a z kąd one wzięte?)))))))))))))))))

Reklama

0becny
wiosna72
0becny A prawda jest taka że laski po prostu aby mogły być szczęśliwe muszą się czuć nieszczęśliwe i najwięcej zapału angażują w pielęgnowanie tego swojego nieszczęścia. Sprowadza się to do takich absurdów że jeśli facet się czegoś nie domyślił i czegoś nie zrobił to albo nie kocha już tak jak kiedyś albo nawet już zdradza a jeśli zrobił coś dobrze to albo miał złe intencje albo chce ukryć zdradę lub coś równie okropnego ;o) Mnie na takie idiotyzmy brak słów ;o)))

Każde słowo to ukryta krytyka jej samej bo przecież idiotka jest pępkiem świata ;o)))
>>O kurcze same mądrości -a z kąd one wzięte?)))))))))))))))))
Miałem kiedyś takiego domowego dziwoląga :o/
Brrrrrrrrrrrr!!! Nigdy więcej!!!
>>O aj odwrotnie mam takiego pasorzyta i mam,więc pewnie by było dużo do dyskusji)))))))))))

Reklama

Reklama

ciekawiaczek Szczerze?
Wkurza mnie, że ma okres co 28 dni przez 4 dni i krwawi.
Ale wkurza Cię sam okres, czy humorki w związku z nim?
Bo jeżeli sam okres to:

Idealna partnerka powie:
- Kochanie, dostałam okres - masz tydzień lodzika.

lub:

- Kochanie, dostałam okres.
- No to dupa!
- No właśnie, więc chodź do mnie szybciutko!

Ewentualnie jest jeszcze też opcja, że obu stronom to w niczym za bardzo nie przeszkadza :-)

oberszlesien obgryza skórki, poza tym bywa pretensjonalna, co mni etak wqr, że głowa mała. pretensjonalność uważam, za damski terroryzm. nienawidzę tej cechy.
1. zachowujący się sztucznie;
2. zbyt wyszukany, świadczący o złym guście
to dwa określenia słowo pretensjonalny które wybierasz?

Aktualnie nie mam kobiety, ale jeszcze kilka dni temu miałem, i oto co mnie w niej wkurzało:

- nie używała chusteczek do nosa, bo przy czyszczeniu nosa popsułaby sobie makijaż. Dlatego też katar wciągała.
- również w obawie o makijaż nie dała się całować w policzek.
- pomimo tego, że była śliczną dziewczyną, używała strasznie dużo pudru, podkładu, i nie wiem czego tam jeszcze
- jej humory były dla mnie okropne. Strach było się odezwać, by nie poczuła się obrażona.

rai Aktualnie nie mam kobiety, ale jeszcze kilka dni temu miałem, i oto co mnie w niej wkurzało:

- nie używała chusteczek do nosa, bo przy czyszczeniu nosa popsułaby sobie makijaż. Dlatego też katar wciągała.
- również w obawie o makijaż nie dała się całować w policzek.
- pomimo tego, że była śliczną dziewczyną, używała strasznie dużo pudru, podkładu, i nie wiem czego tam jeszcze
- jej humory były dla mnie okropne. Strach było się odezwać, by nie poczuła się obrażona.

szkoda,że trafiła Ci się taka sytuacja ale nie każda kobieta taka jest trafisz na tą własciwą

brynka
oberszlesien obgryza skórki, poza tym bywa pretensjonalna, co mni etak wqr, że głowa mała. pretensjonalność uważam, za damski terroryzm. nienawidzę tej cechy.
1. zachowujący się sztucznie;
2. zbyt wyszukany, świadczący o złym guście
to dwa określenia słowo pretensjonalny które wybierasz?
1, chociaż mam swoją regułkę i teraz jak myślę, to może nei pretensjonalność ile rozczeniowość.

Napisał(a): gość -

- OBGRYZANIE PAZNOKCI I DRAPANIE GLOWY DO KRWI,
- MARUDZENIE NA PRAWIE WSZYSTKO I WSZYSTKICH,
- CO WEEKEND SHOPPING - LATANIE PO SKLEPACH Z CIUCHAMI MIMO IZ JUZ W SZAFIE SIE NIE MIESZCZA,
- MALO ODWAZNA W LOZKU,
- TROCHE JEJ SIE PRZYTYLO OD CZASU SLUBU (10KG W 6 LAT),
- NIE LUBI GLOSNEJ MUZYKI,
- GENERALNIE NIE DBA O MNIE, AZ SAM SIE DZIWIE CO JA W TYM ZWIAZKU JESZCZE ROBIE........
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co ciebie wkurza?
Do góry strony: Co Cię wkurza w Twojej kobiecie?