338
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi113
  • Ocen na +0
338 ppt ?

Co Cię wkurza w Twojej kobiecie? (114)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co Cię wkurza w Twojej kobiecie?

Napisał(a): Gość -

rai
brynka
rai
brynka
rai
brynka

ale jak już trafisz to będzie to coś na co czekałeś całe życie a na taką chwilę warto czekać
Tylko niech się spieszy, bo nie wiem ile mi jeszcze zostało, haha ;-)
oj staruszku staruszku mężczyzna jest jak wino im starszy tym lepszy nie wiesz?
A ja myslałem, że to bardziej kobiet dotyczy, haha
ja zostaję przy swojej wersjii:)
byłęś ze starszą kobietą od siebie?
No jak uważasz, haha ;-)
Tak, byłem.
mężczyzni z nimi żle ale bez nich jeszcze gorzej:):):)
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Gdy im się zaczyna nadskakiwać to olewają i odchodzą do innych.[/cytat]
Dobra, dobra;nie zwalaj winy tylko na jedną stronę; odchodzą do innych bo jak to mówią "nie ma dymu bez ognia"; też trzeba umieć się przyznać do swoich błędów

Reklama

Napisał(a): Gość -

johnSNOW Bo ja już normalnie nie mogę... Zakupy godzinami, należy przemilczeć bo, to przecież jest typowe dla każdej kobiety. No ale moja żona chciałaby wszystko wiedzieć, wychodzę na piwo z kumplami
- a którymi? -dokąd? -co będziecie robić? -o której wrócisz? -będziesz pod telefonem? I tak jest zawsze... Ona natomiast jak idzie do koleżanki to jakoś nie musi się mi zwierzać.
Poza tym ciągle chce decydować jak mam się ubierać i kazała mi na siłownie zacząć chodzić, a sama też nie ma idealnej figury (jakoś nie ćwiczy). Ostano nawet zaczęła mi mówić, jak powinienem zachowywać się w stosunku do moich współpracowników.
I najgorsze - mama to świętość, nic na nią nie można powiedzieć. Najlepsze jest to, że mieszka 200km od nas. Tak średnio raz w miesiącu wpada na 2-3 dni i do wszystkiego się wpieprza....
Czy wszystkie kobiety tak się zachowują?
Pewne rzeczy można tolerować, ale innych kategorycznie nie, a was co najbardziej denerwuje? Też tak macie ze swoimi kobietkami?
Że ma wiecznie myszkę zakurzoną.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co ciebie wkurza?
Do góry strony: Co Cię wkurza w Twojej kobiecie?