Odpowiadasz na:
Co Cię wkurza w Twojej kobiecie?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Bo ja już normalnie nie mogę... Zakupy godzinami, należy przemilczeć bo, to przecież jest typowe dla każdej kobiety. No ale moja żona chciałaby wszystko wiedzieć, wychodzę na piwo z kumplami - a którymi? -dokąd? -co będziecie robić? -o której wrócisz? -będziesz pod telefonem? I tak jest zawsze... Ona natomiast jak idzie do koleżanki to jakoś nie musi się mi zwierzać. Poza tym ciągle chce decydować jak mam się ubierać i kazała mi na siłownie zacząć chodzić, a sama też nie ma idealnej figury (jakoś nie ćwiczy). Ostano nawet zaczęła mi mówić, jak powinienem zachowywać się w stosunku do moich współpracowników. I najgorsze - mama to świętość, nic na nią nie można powiedzieć. Najlepsze jest to, że mieszka 200km od nas. Tak średnio raz w miesiącu wpada na 2-3 dni i do wszystkiego się wpieprza.... Czy wszystkie kobiety tak się zachowują? Pewne rzeczy można tolerować, ale innych kategorycznie nie, a was co najbardziej denerwuje? Też tak macie ze swoimi kobietkami?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Co Cię wkurza w Twojej kobiecie?

Napisał(a): gość -

ŻEBY ŻYCIE MIAŁO SMACZEK...RAZ DZIEWCZYNKA,RAZ CHŁOPACZEK :D pozdrawiam :)

Gdy im się zaczyna nadskakiwać to olewają i odchodzą do innych.[/cytat]
Dobra, dobra;nie zwalaj winy tylko na jedną stronę; odchodzą do innych bo jak to mówią "nie ma dymu bez ognia"; też trzeba umieć się przyznać do swoich błędów

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ech, ta reakcja obronna "Ale ja jestem inna!", "Ja tak nie robię!". LOL

Ja w sumie też jestem inna, ale ja jestem informatykiem i do tego gotką, więc chyba jestem zbyt inna, żeby się wypowiadać...

czy do was matoły nie dochodzi że ...jeżeli was tak bardzo wkurza wszystko w kobietach ,to może będzie wam odpowiadał facet ,ale macie problem ,ewentualnie zostały wam lalki gumowe ...

Reklama