51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń171
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +0
51 ppt ?

Co ciekawego dodajecie do herbaty? (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co ciekawego dodajecie do herbaty?

Napisał(a): Gość -

Gość A ja dodaję zamiast cukru, suszone liście stewii (stevii). 30 razy słodsza od cukru i zdrowsza.
skoro lubujesz się w chemii to smacznego, czy wiesz na czym polega rafinacja tego specyfiku?
Naturalny miód pszczeli jest nieporównywalny do tych "wynalazków"

Napisał(a): Gość -

Gość
Gość A ja dodaję zamiast cukru, suszone liście stewii (stevii). 30 razy słodsza od cukru i zdrowsza.
skoro lubujesz się w chemii to smacznego, czy wiesz na czym polega rafinacja tego specyfiku?
Naturalny miód pszczeli jest nieporównywalny do tych "wynalazków"
Zgadza się, firma MONSANTO nieźle zamąciła

Napisał(a): gość -

Ja to mam swój patent. Kupuję słoiczki z plasterkami cytryny, pomarańczy lub limonki w syropie. Czasem z rumem. Z przyprawami, np wanilią. No i taka cytrynka plus łyżeczka syropu do herbaty. Eterno robi świetne zestawy. Pyszności! :-)

Napisał(a): gość -

gość Ja to mam swój patent. Kupuję słoiczki z plasterkami cytryny, pomarańczy lub limonki w syropie. Czasem z rumem. Z przyprawami, np wanilią. No i taka cytrynka plus łyżeczka syropu do herbaty. Eterno robi świetne zestawy. Pyszności! :-)
Ja własnie widziałam ich na FB. Koleżanka udostępniła post Eterno z jakimiś ich nowościami do grilla czy coś. No naprawdę mają fajne te dodatki i przetwory.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co ciekawego dodajecie do herbaty?