1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń139 tys.
  • Odpowiedzi407
  • Ocen na +383
1 tys. ppt ?

Co dalej z Tuskiem? (408)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co dalej z Tuskiem?

Napisał(a): ~Tadeusz -

Ile jadu na tym portalu. Obywatele zagłosowali za wejściem do UE a więc muszą uznać za nadrzędny rzad w Brukseli, czy się to komu podoba czy nie. Gdyby nie UE to gdzie bylibyśmy?
Mówią, że majątek polski został wyprzedany, a jak można było kupić opla czy autobusy Solaris to cisza. Sieci sklepów są zagraniczne bo polskie bankrutują Piotr i Paweł, Alma itp. To kupcie biedronkę albo lidla i tak jak będzie polski to zbankrutuje. To po co tyle jaku. Niestety nigdy nie mieliśmy Rządu teraz też tylko mówią oni, oni i rozdają to co inni wypracowują.

Reklama

Re: Co dalej z Tuskiem?

Napisał(a): taie -

~AAA OK ZGADZAMY SIĘ MY POLACY ALE NAJPIERW MUSI ODGAROWAĆ 3 LATA W CZARNYM W BIESZCZADACH ZA TO ŻE ZOSTAWIL WYSPĘ ZIELONĄ A OKAZAŁO SIĘ ZE TO BYLA SZTUCZNA TRAWA Z ORLIKÓW.
A tobie ile zostało do następnej komisji ?

Reklama

Reklama

Re: Co dalej z Tuskiem?

Napisał(a): ~lektacxxx -

tom100 Tusk do kraju nie wróci... dalej będzie szkodził Polsce i Polakom z zagranicy... PO to tam otrzymał dobrze płatną pracę.
Kiedy skończy się mu kadencja , też otrzyma dobrą pracę za dobre pieniądze,za brużdżenie , i szczucie na Polskę. Nie ma się co martwić o Tuskową przyszłość. Unijna Lewacja nie pozwoli mu być na marginesie. w końcu to jeden z nich.
oj zawistni Polacy wszedzie widzicie spisek ,a za dolara sprzedalibyscie sie byle komu ,wszedzie tylko ta kasa , a gdzie wartosci?WOLNOŚĆ , poszanowanie drugiego człowieka ,demokracja itd , czyżbyscie zapomnieli tak szybko komunę ? chcecie to jeszcze raz tylko w faszyzującym wydaniu ? myślcie ludzie myślcie !!!!

Re: Co dalej z Tuskiem?

Napisał(a): gość -

No niestety to wy szkodzicie Polsce, jej Obywatelom, którzy uczciwie zarabiają na wasze fanaberie. To rozdawnictwo dotknie i was bo dojna krowa w końcu przestaje dawać mleko. Powrót do komunizmu ale co niektórzy nieogarniają postępu z resztą tępotą łatwo zarządzać. Nasz rząd uprawia politykę zarządzania przez konflikt. To jest słabe i żenujące.

Re: Co dalej z Tuskiem?

Napisał(a): ~edi -

Bzdura, na krajowej scenie politycznej nie ma lidera, który mógłby przeciwstawić rozsądek, jednoczenie społeczeństwa i plan gospodarczy - demagogii i korupcji wyborczej szaleńców spod skrzydeł kaczystanu. Fanatyków i bezrozumnych beneficjentów obecnego układu nie ma aż tak wielu, żeby nie było drogi zejścia z krawędzi przepaści.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co dalej z Tuskiem?