56
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń674
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +-12
56 ppt ?

Co dla siostrzeńca na 18 urodziny? (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co dla siostrzeńca na 18 urodziny?

Napisał(a): gość -

tak do 200 zł to w sumie musisz się głęboko zastanowić co lubi. Ja np swojemu kupowałam Apple Watcha, Razem z jego chrzestnym i jego rodzicami zrzuciliśmy się i kupiliśmy jedną porządną rzecz, więc może i ty przemyśl takie rozwiązanie :)

Reklama

Reklama

Re: Co dla siostrzeńca na 18 urodziny?

Napisał(a): anu -

Ja bym kupił młodemu jakiś porządny zegarek dobrej firmy. Jestem zdania,że warto jest zainwestować w coś lepszego co dzieciak będzie miał na lata. Jest kilka dobrych szwajcarskich marek, które mozecie wziąc pod uwagę. Na przykład dobre zegarki ma w ofercie Grovana. Dla 18-latka niezły bedzie ten zegarek na bransolecie:
http://www.ze(...)16.html

Niecałe 500 zł a będzie miał na studia.

Re: Co dla siostrzeńca na 18 urodziny?

Napisał(a): Gość -

Może pomyślisz o wykrywaczu metali, takie poszukiwania skarbów to dobry pomysł. Sam mam 20 lat, a od roku chodzę z wykrywaczem, różności sie znajduje, nawet złote pierścionki. Swoja pierwszą wykrywkę Garrett ACE150 kupiłem na wykrywaczmetali. net dzięki koledze, który zaraził mnie tym hobby. Teraz planuję zakup 350.

Reklama

Re: Co dla siostrzeńca na 18 urodziny?

Napisał(a): Gość -

Właściwie smartwatch to fajny gadżet :) proponuję Ci jeszcze dorzucić mu kubek z nadrukiem w którym będzie sobie popijał kawę czy herbatę. Teraz są świetne wzory w sklepie http://www.vi(...)inum.pl sam się tam zaopatruje w fajne kubki dla znajomych. Polecam, bo taki fajny nadruk rzadko się zdarza w kuchni.

Re: Co dla siostrzeńca na 18 urodziny?

Napisał(a): gość -

Wiadomo, że dla kogoś młodego zawsze interesujące są wszystkie gadżety i technologiczne nowinki, u mnie bratanek jest zapalonym sportowcem więc ostatnio kupiłem mu coś na kształt zegarka- łączy mu się z telefonem przez bluetooth i mierzy kroki, dystansy, kalorie i jakieś tam jeszcze parametry fajna zabawka w sieci wyszło tanio przezhttps://frago.pl/ a młody widać, że zadowolony
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co dla siostrzeńca na 18 urodziny?