587
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi174
  • Ocen na +-5
587 ppt ?

co dyskwalifikuje kobietę w oczach faceta ? (175)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

co dyskwalifikuje kobietę w oczach faceta ?

Napisał(a): Gość -

Waszym zdaniem, według waszej opinii?

Jana pewno pozerstwo i pustka.
Nie lubię wytapetowanych, "różowych" lasek i maniur, które udają kogoś innego by się przypodobać.
Na pewno w moich oczach jest przegrana dziewczyna, która nadmiernie przeklina.
INTERIA.PL

Re: co dyskwalifikuje kobietę w oczach faceta ?

Napisał(a): waldiwlodawa -

Duzo tapety, pazernosc,klamstwa, no i...dawniej slyszalem, ze jak kobieta ma zbyt waskie usta to ma wredny charakter, JAKIE JEST WASZE ZDANIE ?, czy te slowa sie sprawdzaja ?

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

odpowiedź powinni pisać głównie mężczyźni ale przecież ci nie będą się ujawniać ze swoimi filtrami.

więc może ja kobieta z własnego podwórka i doświadczenia wymienię kilka punktów:

1. brak atrakcyjności - zdecydowana większość kwalifikuje do drugiego etapu tylko kobietę która im się podoba
2. wysoki status finansowy i społeczny - kiedy kobieta jest majętna i z pozycją większość facetów ma kompleksy więc nawet nie zaczyna rozmowy
3. przebojowość i siła - to dla większości jest paraliżujące bo to faceci chcą rządzić i mieć poważanie
4. brak charakteru, zainteresowań - to w dłuższej relacji, kiedy zaczyna się widzieć coś więcej niż tylko ciało i otoczkę, nuda skutecznie odstrasza
5. pesymizm
6. alkoholizm, papierosy

Napisał(a): waldiwlodawa -

ZDECYDOWANIE BARDZO WASKIE USTA, IM USTA SA WEZSZE TYM WREDNIEJSZY CHARAKTER..., INACZEJ MOWIAC GANGRENA...

Reklama

Jeżeli chodzi o mnie to jak niżej.
m.in
- papierosy, alkohol(nadmierna ilość)
- tona tapety
- bojąca się aktywności fizycznej
- brak zainteresowań, pasji
- przekleństwa
- na bakier z ortografią
- zero kontaktu z kulturą i sztuką

Mógłbym jeszcze wymieniać...

Napisał(a): qvi123 -

WartGrzechu Jeżeli chodzi o mnie to jak niżej.
m.in
- papierosy, alkohol(nadmierna ilość)
- tona tapety
- bojąca się aktywności fizycznej
- brak zainteresowań, pasji
- przekleństwa
- na bakier z ortografią
- zero kontaktu z kulturą i sztuką

Mógłbym jeszcze wymieniać...
Strasznie dużo tego wymieniłeś, i piszesz że to nie wszystko?:))) Witaj:) jesteś strasznie wymagający Jeremi:)))

qvi123 Strasznie dużo tego wymieniłeś, i piszesz że to nie wszystko?:))) Witaj:) jesteś strasznie wymagający Jeremi:)))
Naturalnie, że nie wszystko. Po prostu nie lubię Izoldo tzw. "bylejakości". Takie życie.

Napisał(a): qvi123 -

WartGrzechu
qvi123 Strasznie dużo tego wymieniłeś, i piszesz że to nie wszystko?:))) Witaj:) jesteś strasznie wymagający Jeremi:)))
Naturalnie, że nie wszystko. Po prostu nie lubię Izoldo tzw. "bylejakości". Takie życie.
Masz rację,ale życie czasem weryfikuje tą'bylejakość::))

Napisał(a): gość -

No to widzę, że ja jako kobieta nie mam szans na faceta. Palę, przeklinam, nie przepadam za aktywnością fizyczną :(
No nic, trzeba się z tym pogodzić i żyć dalej, albo liczyć, że jakiś desperat mnie weźmie, bo będzie chciał pogadać o literaturze, sztuce, będzie chciał potańczyć :(

Bylejakość - czyli przeświadczenie że sam fakt iż są kobietami już czyni je atrakcyjnymi. Otóż nie. To nie wystarczy. Brak kultury ( tak, tak!!!) wulgarność w stroju i zachowaniu, brak pasji i zainteresowań , chamstwo, zakłamanie i dwulicowość, egocentryzm, zaborczość i można jeszcze dużo wymieniać - bo są to cechy które czynią tez mężczyzn w oczach kobiet nie atrakcyjnymi. Wszak jesteśmy jednym gatunkiem i jesteśmy jako płcie siebie warci - po równo.

Żył kiedyś facet co zrozumiał kobiety w 100% - nie zdążył podzielić się tą wiedzą - umarł że śmiechu
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kobieta w oczach mężczyzny
Do góry strony: co dyskwalifikuje kobietę w oczach faceta ?