26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń381
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +0
26 ppt ?

CO DZIŚ NA OBIAD??? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: CO DZIŚ NA OBIAD???

Napisał(a): Gość -

ja wam powiem robię różne rolady z różnych mięs i zapewniam że każda smakuję inaczej i jest robiona w inny sposób, lubię kurczaka bo jest chudy ale lubię też wieprzowinę. Dzisiaj zrobię: filet podwójny z kurczaka, najpierw marynuję to mięso, u mnie już w lodówce od 7-mej w ulubionych przyprawach lubię na ostro tak też podaję, rozbijam filet delikatnie żeby był duży nie robiąc w nim dziur potem smaruję musztardą wkładam paprykę konserwową do środka i kawałek schłodzonego masła. Zawijam ciasno w folię spożywczą bardzo ciasno, potem zawijam w folię aluminiową i cyk do piekarnika 180 stopni załatwi sprawę, polarna mięso robię na końcu. Ziemniaczki czy inne dodatki muszą być już leciutko podgotowane bo rolada tak do 45 min musi się piec, zapomniałam powiedzieć że gotuje ziemniaki w niewielkiej ilości wody na małym ogniu dlatego tak długo, nie lubię ciapy z ziemniaków. Może wrzucę zdjęcie, jak mi się będzie chciało. Smacznego

Reklama

Polarna, zaszło pewne nieporozumienie, o powtarzalności tematu powiedziałam po to, żebyś mogła (być może) skorzystać z pomysłów już tam zawartych, tym bardziej że topic odświeża się po kolejnych wpisach, idąc Twoim tokiem rozumowania (gotowanie co drugi dzień tego samego) proponuję zakładać codziennie tematy pt Co jesz w poniedziałek/wtorek/środę .. itd... na śniadania/obiad/kolację/ podwieczorek itp. Chciałam pomóc ale jak widać moje intencje zostały żle odczytane i jeszcze mi się za to dostało.

właśnie kończymy jeść zupę fasolową zrobioną na fasolce szparagowej, a dzisiaj będą flaczki zrobione z żołądków kurczaka, znalazłam na smakerze i tak mi się przypomniało więc robię, a wieczorem ognisko, pieczone ziemniaczki z białym serem oraz ziołami i czosnkiem, pieczone udka oraz mnóstwo różnych sałatek: rukola z awokado+pomarańcze posypane pestkami słonecznika i dyni oraz sałatka z bobu, sałatka grecka oraz ciasto. Może jeszcze wymyślę jakąś.
« Wróć do tematów
Do góry strony: CO DZIŚ NA OBIAD???