117
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń617
  • Odpowiedzi103
  • Ocen na +33
117 ppt ?

Co dzisiaj jedliście na obiad, pestycydy czy sterydy? (104)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co dzisiaj jedliście na obiad, pestycydy czy sterydy?

Napisał(a): Logos -

Typowo polski posiłek -schabowy z kiszoną kapustą i z ziemiakami to dośc duża dawka wszechobecnej chemii.

Mięso z martwej świni czy kurczaka zawiera sporo sterydów i antybiotyków, ziemniaki i marchew tylko pestycydy.

W Polsce nastąpiła prawdziwa epidemia zachorowań na raka, stało się to normą że jak ktoś ma umrzeć
to z powodu raka, wiek, płeć, orientacja seksualna czy wyznawana religia nie gra tutaj roli.

Śmierć równo traktuje wszystkich, czy współczesna medycyna pomaga Śmierci?
INTERIA.PL

Re: Co dzisiaj jedliście na obiad, pestycydy czy sterydy?

Napisał(a): ~gość -

Pierolisz farmazony jak zwykle.
Sposób odżywiania się Polaków nie różni się znacząco od sposobu odżywiania się ludzi w innych krajach. Wszędzie jada się mięso jeśli nie z ziemniakami, to z makaronem czy ryżem. Nie ma na świecie kraju, w którym żyliby sami frutarianie. Poza tym w Polsce bardzo często spożywa się posiłki charakterystyczne dla innych regionów świata. Wszyscy lubimy kuchnie śródziemnomorską na przykład. Ja często korzystam z przepisów kuchni światowej. Na yt są odpowiednie kanały, gdzie można obserwować podczas gotowania swoich narodowych potraw ludzi z wielu krajów.

Ale rozumiem, że innych oceniasz po sobie lub po tym, jak zachowują się twoi bliscy.

Napisał(a): AgnieszkaWr -

To prawda naokoło sypie sie trup na trupie no i to rak ...
ale widzisz choćbyś pił wodę z krystalicznego źródła i jadł warzywa z ekologicznego importu, a następnie płukał je octem na chemikalia, to bedziesz dalej oddychał spalinami naokoło, które są głównym motorem nowotworów.

Reklama

Napisał(a): ~Mechanik Jasiek -

AgnieszkaWr To prawda naokoło sypie sie trup na trupie no i to rak ...
ale widzisz choćbyś pił wodę z krystalicznego źródła i jadł warzywa z ekologicznego importu, a następnie płukał je octem na chemikalia, to bedziesz dalej oddychał spalinami naokoło, które są głównym motorem nowotworów.
te durne baby nie chcą jeździć w bloku ze mną windą bo mówią że ja śmierdzę , smarami i spalinami . A ja robie tylko w warstacie samochodowym naprawiam im i serwisuje samochody .

Napisał(a): ~Logos -

~gość Pierolisz farmazony jak zwykle.
Sposób odżywiania się Polaków nie różni się znacząco od sposobu odżywiania się ludzi w innych krajach. Wszędzie jada się mięso jeśli nie z ziemniakami, to z makaronem czy ryżem. Nie ma na świecie kraju, w którym żyliby sami frutarianie. Poza tym w Polsce bardzo często spożywa się posiłki charakterystyczne dla innych regionów świata. Wszyscy lubimy kuchnie śródziemnomorską na przykład. Ja często korzystam z przepisów kuchni światowej. Na yt są odpowiednie kanały, gdzie można obserwować podczas gotowania swoich narodowych potraw ludzi z wielu krajów.

Ale rozumiem, że innych oceniasz po sobie lub po tym, jak zachowują się twoi bliscy.
A pierdolę i co nie mogę .?

Reklama

~gość Pierolisz farmazony jak zwykle.

Rozumiem, kuchnia śródziemnomorska, rtęć i azotany, nie wiedziałem że mam do czynienia z koneserem rtęci

Reklama

Lee1 Wszystko nas truje, z ziemi, wody powietrza,
W takim razie nie pytajmy, czego nie jeść, tylko: co jeść?
W karmienie się energią z kosmosu jakoś nie wierzę.
Chyba nie wszystko zawiera chemikalia, kurczak z chłopskiej zagrody który rozwija się w naturalny a nie ekspresowy sposób, świnia z zagrody a nie z masowej chodowli bo niektórzy rolnicy nadal karmią naturalnie własną trzodę.

Rozumiem że kurczak kupiony od rolnika kosztuje dużo więcej niz ten z supermarketu, ale też smakuje lepiej i jest zdrowszy dla zjadającego.

Kupując bardzo tanią żywność oszczędzamy -to fakt, lecz później te zaoszczędzone pieniądze wydajemy na leczenie.

Czy polskie kurczaki są nafaszerowane sterydami?
Napisał Redakcja - Zwierzęta Wrz 12, 2018
wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Wydrukuj Email
Użytkownicy portalu „Wykop” postanowili to sprawdzić. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy na przebadanie mięsa w niemieckim laboratorium. Co wykazały wyniki badań?

W laboratorium w Hanowerze przebadano cztery polskie kurczaki. Dwa z nich kupione były w Lidlu i Biedronce, pozostałe pochodziły z gospodarstw rolnych (jeden karmiony „czym popadnie”, drugi z chowu ekologicznego). Kurczaki różniły się od siebie zarówno pochodzeniem, jak i ceną. Mięso w dyskontach kosztowało około 5-7 zł/kg, a te z ekologicznego chowu aż 36 zł.https://www.o(...)erydami

orazhttp://www.wy(...)ajbela/

AgnieszkaWr Czy polskie kurczaki są nafaszerowane sterydami?
Użytkownicy portalu „Wykop” postanowili to sprawdzić. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy na przebadanie mięsa w niemieckim laboratorium. Co wykazały wyniki badań?

W laboratorium w Hanowerze przebadano cztery polskie kurczaki. Dwa z nich kupione były w Lidlu i Biedronce, pozostałe pochodziły z gospodarstw rolnych (jeden karmiony „czym popadnie”, drugi z chowu ekologicznego). Kurczaki różniły się od siebie zarówno pochodzeniem, jak i ceną. Mięso w dyskontach kosztowało około 5-7 zł/kg, a te z ekologicznego chowu aż 36 zł.https://www.o(...)erydami

Znaczy kurczak z masowej hodowli dorata w naturalny a nie przyśpieszony sposób?

Interesujące, bo wiem że życie kurczaka w takiej hodowli kończy się w ciągu 2 tygodni...tak szybko nabiera masy że strach się bać

Logos
AgnieszkaWr Czy polskie kurczaki są nafaszerowane sterydami?

Znaczy kurczak z masowej hodowli dorata w naturalny a nie przyśpieszony sposób?

Interesujące, bo wiem że życie kurczaka w takiej hodowli kończy się w ciągu 2 tygodni...tak szybko nabiera masy że strach się bać
Przytoczyłam Ci, bo wydało mi sie to interesujące, jak i Twój temat.
Szkoda ze nie czytasz.

AgnieszkaWr A tak poza tym to to twoje lewactwo tak nas truje tymi chemikaliami, zanim weszliśmy do Uni żywność nie była skażona i nie było koszmarnych kosztów pośredników..
Idź na skróty i naPiSz -wina Tuska

Logos
AgnieszkaWr A tak poza tym to to twoje lewactwo tak nas truje tymi chemikaliami, zanim weszliśmy do Uni żywność nie była skażona i nie było koszmarnych kosztów pośredników..
Idź na skróty i naPiSz -wina Tuska
Ja nie mieszkam na wsi, tak jak ty.
Miesko ze sklepu mam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co dzisiaj jedliście na obiad, pestycydy czy sterydy?