Odpowiadasz na:
Co dzisiaj jedliście na obiad, pestycydy czy sterydy?

Logos
Temat dodał(a):
Logos -
Typowo polski posiłek -schabowy z kiszoną kapustą i z ziemiakami to dośc duża dawka wszechobecnej chemii. Mięso z martwej świni czy kurczaka zawiera sporo sterydów i antybiotyków, ziemniaki i marchew tylko pestycydy. W Polsce nastąpiła prawdziwa epidemia zachorowań na raka, stało się to normą że jak ktoś ma umrzeć to z powodu raka, wiek, płeć, orientacja seksualna czy wyznawana religia nie gra tutaj roli. Śmierć równo traktuje wszystkich, czy współczesna medycyna pomaga Śmierci?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Co dzisiaj jedliście na obiad, pestycydy czy sterydy?

Napisał(a): ~barnaba -

Ja czasami kupuję wino w markecie w cenie ok. 15 zł, gdyż nie raz skusi mnie ładna etykietka. Bardzo trudno wypić je do końca, połowę wylewam.
Za to znakomicie nadaję się do mycia szyb w kuchni, tłuste plamy na oknach chodzą bez wysiłku.

Napisał(a): Opcy -

Ja jadłem miód ale czy rzepakowy? Mamy "olej z pierwszego tłoczenia" z rzepaku tzw. hybrydowego, którego pszczoły omijają szerokim łukiem. Sam doświadczyłem tego widoku, braku pszczół na kwitnącym rzepaku. Od znajomego pszczelarza dowiedziałem się w czym rzecz, skąd więc "miód rzepakowy", tego mi nie wyjaśnił.

Reklama

Napisał(a): ~Dobra rada -

~nie oczytany Ryżu też nie warto jeść , gdyż tego lepszego po 8 zł w marketach nie ma , a ten po 3 zł to jest odmiana ryżu budowlanego, którym chińscy murarze po ugotowaniu zaprawiali kiedyś budowę Chińskiego Muru.

Ryż to PeOwcy niech jedzą, wyreguluje im żołądki po wyborczej sraczce.

Reklama