12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń267
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +8
12 ppt ?

Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe?

Napisał(a): Gość -

Od dwóch lat zapuszczam swoje włosy. Niestety nie wyglądają tak jakbym chciała. Ogólnie są cienkie, ale nie narzekam na ich gęstość- może być. Co ile powinnam podcinać końcówki i ile to powinno być centymetrów? Aktualnie mam włosy po łokcie. Planuję je skrócić, a potem regularnie chodzić na podcinanie. Dodam, że farbuję je na jasny blond (moje własne to ciemny blond). za wszystkie rady dziękuję :)Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe?

Napisał(a): Tris -

Jasna farba może je przesuszać, polecam stosować dodatkowo jakieś maski nawilżające, najlepiej fryzjerskie z hurtowni, co do podcinania, włosy podcina się co miesiąc lub co 2 miesiące, w zależności jak szybko rosną, a podcina się tyle ile trzeba, jeżeli końcówki nie są zniszczone to tylko troszeczkę, a jeżeli są to całe zniszczone końce się obcina, bo jak końcówka włosa jest zniszczona to włos także może wolniej rosnąć, ale to powinien już ocenić Twój fryzjer po stanie Twoich końcówek i polecam bardzo modne teraz cieniowanie włosów, ponieważ po cieniowaniu włosy także szybciej mogą rosnąć i nabierają też ładnego kształtu oraz ładnie się układają :)
Jeżeli chcesz jeszcze jakiejś porady na temat włosów, to wystarczy napisać :P

Pozdrawiam Sechmet ღ

Re: Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe?

Napisał(a): xenia11 -

Ja swego czasu podcinałam co miesiąc/może trochę dłużej, teraz u fryzjera jestem raz na kilka miesięcy (4-6) by je podciąć i zafarbować lub zmienić ich wygląd, bo akurat na włosach lubię częste zmiany;):):)
By zaś włosy były miękkie i nie przesuszone, co u mnie jest problemem ze względu na farbę oraz prostownicę polecam Ci czarną odżywkę do spłukiwania z Gliss Kur

Reklama

Re: Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe?

Napisał(a): gość -

Podcinaj końcówki milimetr co miesiąc i zacznij wzmacniac je od wewnątrz łykając tabletki kolagenowe.Mnie nareszcie udało się zapuścić szybko włosy poprzez taką włąsnie kurację.Od roku łykam pure collagen z noble medica (teraz taniej kupiłam na gruponie)i włosy nareszcie mam piekne,długie i wzmocnione.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe?