Odpowiadasz na:
Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Od dwóch lat zapuszczam swoje włosy. Niestety nie wyglądają tak jakbym chciała. Ogólnie są cienkie, ale nie narzekam na ich gęstość- może być. Co ile powinnam podcinać końcówki i ile to powinno być centymetrów? Aktualnie mam włosy po łokcie. Planuję je skrócić, a potem regularnie chodzić na podcinanie. Dodam, że farbuję je na jasny blond (moje własne to ciemny blond). za wszystkie rady dziękuję :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe?

Napisał(a): ~pektoro -

Łapcie tutaj -https://www.f(...)ac.html Zdecydowanie warto i to pod każdym względem, tylko najpierw trzeba ocenić, czy to jest fryzura dla was. Dalej to kwestia dopasowania dosłownie kilku elementów i powinno być OK.

Re: Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe?

Napisał(a): Madzialennna -

Ja co miesiąc chodzę do salonu na In Harmony na podcięcie końcówek, koloryzację i pielęgnację - moim zdaniem to wystarczy aby utrzymać włosy w dobrej kondycji :)

Reklama

Re: Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe?

Napisał(a): gość -

Podcinaj końcówki milimetr co miesiąc i zacznij wzmacniac je od wewnątrz łykając tabletki kolagenowe.Mnie nareszcie udało się zapuścić szybko włosy poprzez taką włąsnie kurację.Od roku łykam pure collagen z noble medica (teraz taniej kupiłam na gruponie)i włosy nareszcie mam piekne,długie i wzmocnione.

Re: Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe?

Napisał(a): Gość -

co chwile, najlepiej co milimetr.

Reklama