Odpowiadasz na:
Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Od dwóch lat zapuszczam swoje włosy. Niestety nie wyglądają tak jakbym chciała. Ogólnie są cienkie, ale nie narzekam na ich gęstość- może być. Co ile powinnam podcinać końcówki i ile to powinno być centymetrów? Aktualnie mam włosy po łokcie. Planuję je skrócić, a potem regularnie chodzić na podcinanie. Dodam, że farbuję je na jasny blond (moje własne to ciemny blond). za wszystkie rady dziękuję :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Co ile podcinać końcówki, by włosy były piękne i zdrowe?

Napisał(a): gość -

Podcinaj końcówki milimetr co miesiąc i zacznij wzmacniac je od wewnątrz łykając tabletki kolagenowe.Mnie nareszcie udało się zapuścić szybko włosy poprzez taką włąsnie kurację.Od roku łykam pure collagen z noble medica (teraz taniej kupiłam na gruponie)i włosy nareszcie mam piekne,długie i wzmocnione.

Reklama

Napisał(a): xenia11 -

Ja swego czasu podcinałam co miesiąc/może trochę dłużej, teraz u fryzjera jestem raz na kilka miesięcy (4-6) by je podciąć i zafarbować lub zmienić ich wygląd, bo akurat na włosach lubię częste zmiany;):):)
By zaś włosy były miękkie i nie przesuszone, co u mnie jest problemem ze względu na farbę oraz prostownicę polecam Ci czarną odżywkę do spłukiwania z Gliss Kur

Napisał(a): Tris -

Jasna farba może je przesuszać, polecam stosować dodatkowo jakieś maski nawilżające, najlepiej fryzjerskie z hurtowni, co do podcinania, włosy podcina się co miesiąc lub co 2 miesiące, w zależności jak szybko rosną, a podcina się tyle ile trzeba, jeżeli końcówki nie są zniszczone to tylko troszeczkę, a jeżeli są to całe zniszczone końce się obcina, bo jak końcówka włosa jest zniszczona to włos także może wolniej rosnąć, ale to powinien już ocenić Twój fryzjer po stanie Twoich końcówek i polecam bardzo modne teraz cieniowanie włosów, ponieważ po cieniowaniu włosy także szybciej mogą rosnąć i nabierają też ładnego kształtu oraz ładnie się układają :)
Jeżeli chcesz jeszcze jakiejś porady na temat włosów, to wystarczy napisać :P

Pozdrawiam Sechmet ღ

Reklama