Komentarze (88)

Dodaj komentarz

Napisał(a): laura -

Gabriela, ja też nie :) właściwiwe to ja zaczęłam od gubienia kilogramów (z psychodietetykiem więc zupełnie inaczej niż z dietetykiem, bo liczył się i nadal się liczy zdrowy rosądek i efekty sa i ja jestem zadowolona i nie mam diety tyko inny styl zycia a nie meczarnie jak by ktos chcial to polecam firma Cel w Gdyni) natomiast wrcajac do tematu pod wpływem psychodietetyka właczyłam do zycie troche sportu, cwiczen, owce warzywa i samo wszystko zaczelo spadac :) dzisiaj mam na minusie 12kg i jestem dumnaz siebie :) i jaka piekna przy okazji :P
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gabriela -

a ja nie kierowałabym sie tak bardzo liczbą zjadanych kalorii, a raczej wartością odżywczą tego, co jemy. Bo co z tego, że w ciągu dnia zjem jednego pączka, a później głoduję? Pączki to raczej mało wartościowe pożywienie, w ogóle lepiej zrezygnować z cukrów i zadbać, np. o kwasy omega 3 czy witaminę D, tego akurat większości z nas brakuje. Lepiej zamiast w słodycze zainwestować w olej lniany czy D-Vitum - witaminę D.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): klio -

Dla mnie Foreverslim to suplement który bardzo wspomógł moje odchudzanie gdyby nie te tabletki i zmiana diety nadal męczyłabym się na dietach które nie przynosiły rezultatu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): grzesiek -

nawet nie zdajecie sobie sprawy jak latwo jest teraz znalezc prace w necie miecza, tutaj zarobki sa zachodnie, wiele osob juz tak ppracuje na przyklad tu:http://warmis(...).waw.pl ja dzialam tak od roku i wyciagam spokojnie ponad dyche miesiectznie drenaz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Tęgi Waluś -

A co jeść na dziarskość kuśki?
Odpowiedzi (3)
Odpowiedzi (3)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): buena vista -

Mam najwięcej odpowiedzi A :-) ! "Gratulacje! Prowadzisz tryb życia, który jest korzystny dla twojego organizmu. Twój wiek biologiczny może być niższy nawet o 15 lat!"

Odpowiedź (0)

Napisał(a): Hrabia.Dracula -

Z TEGO ARTYKUŁU WYNIKA, ŻE 20 % PISOWSKICH POLAKÓW ŹLE SWOJE MÓZGI ODŻYWIAŁA I NA PIS ZAGŁOSOWAŁA! !!!
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Wirka -

Sratus pierdatus. Babka kolegi piła jabole, potem denaturat, paliła Sporty jak Smokofilomidanek i dożyła 97 lat. Moja koleżanka jadła zdrowo, nie piła, nie paliła i zmarła w wieku 56 lat, z powodu zatoru płucnego.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz