14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń695
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Co jeść w upały? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co jeść w upały?

Napisał(a): Gość -

Hej,
macie jakieś sprawdzone dania, które są zarazem smaczne jak i orzeźwiają?
Ja znalazłam takie porady od Magdy Gessler:
"Tłustym mięsom, jedzeniu z grilla i wieprzowinie mówimy zdecydowane nie! Mięso bardzo proszę, ale w formie np. rostbefu wcześniej upieczonego. Jeśli już upieramy się na grilla, to polecam pstrągi, cielęcinę czy jagnięcinę – mówi tabloidowi Gessler. - Idealną potrawą na upały, którą można mieć w lodówce praktycznie przez cały tydzień, robiąc ją raz w tygodniu jest gazpacho andaluzyjskie. To prawdziwy eliksir młodości."
Oprócz tego Magda poleca również zimną zupę z buraków i pieczonej papryki oraz awokado skropione kroplami z limonki podane ze świeżo wędzonym łososiem.
Co Wy polecacie?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Co jeść w upały?

Napisał(a): rudii -

Magda Gessler nie jest dla mnie jakims geniuszem kulinarnym.Mialam okazje zjesc kilka razy w jednej z knajpek przez nia polecanych.Stwierdzam,ze o kuchni indyjskiej ta pani nie ma zielonego pojecia.A poniewaz wiem co wiem nie probowalam ani jej przepisow ani nic co moglaby ta osoba polecic.
Natomiast jesli chodzi o jedzenie to chlodniki sa godne uwagi.
-po litewsku
-chlodnik ogorkowy
moje ulubione.Jesli chodzi o mieska to grill bo lato to odpowiednia pora roku,no i galarety miesne.
Jesli chodzi o napoje to rewelacyjnie sprawdza sie woda z kilkoma plastrami cytryny i listkami swiezej miety,no i oczywiscie lod.

Reklama

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Co jeść w upały?