529
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi363
  • Ocen na +0
529 ppt ?

Co jeść, żeby schudnąć? (364)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co jeść, żeby schudnąć?

Napisał(a): gość -

Witam
Jestem mamą dwuletniej córeczki,przed ciążą ważyłam 64 kg,próbowałam różnych diet ale bez rezultatu,ponieważ po diecie i tak wracałam do starych nawyków.w ciąży przytyłam 30 kg wyglądałam okropnie.po urodzeniu małej wzięłam się za siebie a moim sposobem na schudniecie było od 4 do 5 posiłków dziennie,starałam się jeść o tej samej porze.Jadłam wszystko tylko tyle że mniej.kolacja najpóźniej o 19.do tego starałam się ograniczyć słodycze i fast foody:)najważniejsza rzeczą jaką robiłam to ćwiczyłam co najmniej 5 razy w tygodniu,dużo ruchu,nawet jak mi się nie chciało, to szłam na dłuższy spacer.bywaly gorsze dni ale dałam rade.teraz ważę 58 kg to jest dużo przy moim małym wzroście, ale jestem z siebie dumna bo takim sposobem z rzuciłam 18 kg w 6 miesięcy :)

Reklama

Reklama

Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement slimcea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimcea schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki Slimcea. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 5kg miesięcznie.

Reklama

Na pewno należy jeść mniej i częściej, Trzeba ograniczyć słodycze i napoje gazowane. Proponuję 1 łyżeczkę Proszku zasadowego rozpuścić w szklance wody i wypić przed snem. Poprawia funkcjonowanie organizmu, reguluje przemianę i oczyszcza organizm.

Byłam na wielu dietach czy suplementach. Najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednia dieta dostosowana do organizmu oraz tabletki Slimcea. Efekt który przychodzi każdego dnia bardzo motywuje do przejścia pełnej kuracji.

Byłam na wielu dietach czy suplementach. Najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednia dieta dostosowana do organizmu oraz tabletki Slimcea. Efekt który przychodzi każdego dnia bardzo motywuje do przejścia pełnej kuracji.

Foreverslim był tym czego od dawna szukałam.Poradził sobie z dość sporą nadwagą.Minęło już parę miesięcy odkąd już go nie stosuję a waga nie wróciła.Szkoda że wcześniej nie wiedziałam że odchudzanie może być tak proste i przyjemne.

moja koleżanka odkąd stosuje tabletki na odchudzanie Novoslim chodzi cały czas uśmiechnięta i wesoła. Jak podejrzewałam i sama mi mówiła to przez spory spadek wagi jaki osiągneła stosując wyżej wymienione tabletki. Sama nie wiem ile schudła, ale widać po niej że sporo.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co jeść żeby schudnąć forum
  • co warto je forum
  • jak schudn forum
  • co je aby schudn forum
  • jakie warzywa jesc forum
  • jak szybko schudn forum
  • co je eby szybko schudn forum
  • musisz je aby schudn forum
  • co jeść by schudnac forum
  • malo jem czy schudne? forum