108
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +22
108 ppt ?

Co jeśli on okaze sie niewierny? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co jeśli on okaze sie niewierny?

Napisał(a): ~afrodyta -

W tym roku planuję pobrać się z moim narzeczonym. Jednak pewna rzecz nie daje mi spokoju i boje się, że to może się nawet skończyć ucieczką ze ślubnego kobierca. Nasz związek trwa od czasów młodzieńczych bo poznaliśmy się jeszcze w gimnazjum. Były wzloty i upadki… Pod koniec liceum mój mężczyzna zdradził mnie z koleżanką, gdy byłam na feriach u rodziny. Sam mi się do tego przyznał gdy wróciłam. Bardzo wtedy mnie to zabolało i zerwałam z nim. Nie rozmawialiśmy po tym dwa miesiące, ale on przepraszał mnie tak bardzo, że mu wybaczyłam i wróciliśmy do siebie, no i od tego czasu byliśmy już cały czas razem, a w tym roku ślub. Od tamtej pory nigdy mnie nie zdradził, jednak to wspomnienie wciąż żyje w mojej pamięci. Czy jeśli ktoś raz zdradził to jest zdolny do zdrady po raz kolejny? Czy to był po prostu młodzieńczy wybryk? Boję się, że on może zaskoczyć mnie czymś po ślubie i co wtedy będzie?

Re: Co jeśli on okaze sie niewierny?

Napisał(a): ketapang -

A rozmawiałaś ty z nim o tym, kiedykolwiek? Czy stało się, wybaczyłaś mu i temat się urwał na amen? Nie wolno trzymać w sobie takich trudnych rzeczy przez ileś lat, bo to potrafi skutecznie zepsuć jakość relacji i przede wszystkim całe zaufanie. Być może u was to się już stało. Chcesz z facetem brać ślub to musicie być wobec siebie szczerzy. Rozwiązywanie problemów w związku to podstawa, bo po ślubie to już tak łatwo fochów się nie strzela, ciąży na człowieku poczucie zobowiązania.
To, czy ktoś zdradzi powtórnie, czy nie, to raczej indywidualna sprawa, nie ma na to reguły. Może warto pogadać na temat tego z jakiego powodu zdradził wtedy? "Młodzieńczy wybryk" też ma jakąś podstawę.

Napisał(a): ~falka -

Ja się dziwię, że Ty mu w ogóle wybaczyłaś po tym jak Cię zdradził! Mnie kiedyś w liceum chłopak zdradził, tłumaczył się, że to się nie powtórzy, ale kopłam go w cztery litery! No bez przesady! Nie zaufałabym w życiu takiemu co raz zdradził, bo to znaczy, że jest zdolny do zdradzania drugim, trzecim i dziesiątym razem! Dobrze sie zastanów czy chcesz z takim brać ślub.

Napisał(a): ~ehh -

to tylko seks. lepiej porozmawiać szczerze o swoich potrzebach seksualnych. za kilka lat i Tobie zamarzy się "odmiana".. Taka już ludzka natura, że przez całe życie z jednym nie wytrzymasz choćby z ciekawości. w miłości nie chodzi o wkładanie mięsa w mięso. związki otwarte pomału zaczynają na szczęście wchodzić do mainstreamu. Sami praktykujemy od wielu lat i bardzo sobie chwalimy.

Napisał(a): ~Pwł -

Zawsze jak masz jakieś wątpliwości to zrezygnuj z tego! Musisz być pewna tego. Lepiej skończyć z tym wcześniej, mniej problemów, rozwód, podziały sądy ale właściwie kobieta przeważnie dobrze na tym wychodzi szczególnie jak ma dzieci to jest już pod ochroną. Jeśli wcdześniej zdradził czyli eksperymentował lub się znudził, to że później się znudzi jest bardzo prawdopodobne. Ja bym zrezygnował patrząc z biegiem czasu jakie niespodzianki się trafiają.

Napisał(a): ~Krik -

Bylem zareczony z moja kobieta , mielismy syna. Niestety mnie zdradzila , a ja glupi jej wybaczylem , tak bardzo ja kochalem. Dlugo nie czekajac zdradzila mnie kolejny raz. Afrodyta nie badz naiwna , nie popelniaj tego samego bledu co ja. Z tej maki chleba nie bedzie.

Napisał(a): abce -

~ehh to tylko seks. lepiej porozmawiać szczerze o swoich potrzebach seksualnych. za kilka lat i Tobie zamarzy się "odmiana".. Taka już ludzka natura, że przez całe życie z jednym nie wytrzymasz choćby z ciekawości. w miłości nie chodzi o wkładanie mięsa w mięso. związki otwarte pomału zaczynają na szczęście wchodzić do mainstreamu. Sami praktykujemy od wielu lat i bardzo sobie chwalimy.
Po co zawierać małżeństwo i brać ślub skoro chce się żyć w burdelu ?

Napisał(a): Gość -

abce
~ehh to tylko seks. lepiej porozmawiać szczerze o swoich potrzebach seksualnych. za kilka lat i Tobie zamarzy się "odmiana".. Taka już ludzka natura, że przez całe życie z jednym nie wytrzymasz choćby z ciekawości. w miłości nie chodzi o wkładanie mięsa w mięso. związki otwarte pomału zaczynają na szczęście wchodzić do mainstreamu. Sami praktykujemy od wielu lat i bardzo sobie chwalimy.
Po co zawierać małżeństwo i brać ślub skoro chce się żyć w burdelu ?
Autorka jest zdesperowana, na wszystko sie zgodzi.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co jeśli on okaze sie niewierny?