126
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +0
126 ppt ?

Co jest ważne dla mężczyzny? (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co jest ważne dla mężczyzny?

Napisał(a): Gość -

Dla mojego faceta najważniejsza była kariera zawodowa i piniądze, następnie seks i żarcie. W efekcie rozstaliśmy się bo ja wyznaję inne wartości. Nie bylo między nami prawdziwej intymności, blizkości, własciwie bez tego nie można nawzajwm się poznać. Teraz jestem sama z naszym dzieckiem. Być może kiedyś ułożę sobie życie inaczej. Szkoda, że większośc mężczyzn niestety jest taka sama.

Reklama

Gość Seks i żarcie! W tej właśnie kolejności.
;D czemu, mimo że jestem kobietą, nie potrafię obrazić się na taka postawę? Bo to jest najświętsza prawda i rzecz tak oczywista, że nie można jej nie przyjąć do wiadomości. Wystarczy się z tym pogodzić i każda rozsądna kobieta zauważy, że jest to również szeroko otwarta brama dla niej samej ;-) Można znaleźć dużo czasu nie na skakanie wokół faceta, ale zadbanie o siebie, o swoje hobby. A oni niech się obżerają i kochają na prawo i lewo ;-) Tacy są i nic tego nie zmieni ;-)

Dla mnie najważniejsza jest samorealizacja ,kariera zawodowa, przyjaciele, podróże. Założenie rodziny już nie jest dla mnie priorytetem. Przede wszystkim nastawienie się na siebie jest dla mnie ważne. Uczę się od kobiet tej niezależności.

Reklama

szczęście

to jak je osiąga zależy od danego egzemplarza ale pamiętajmy
stare przysłowie mówi że przez żołądek do serca więc ... dobre żarcie + pozostałe czynności fizjologiczne jak oddychanie/wydalanie/seks.
Dopiero jak powyższe potrzeby są zaspokojone można zająć się samorealizacją, miłością, rodziną (w tej kolejności).

Reklama

Gość
Gość Seks i żarcie! W tej właśnie kolejności.
;D czemu, mimo że jestem kobietą, nie potrafię obrazić się na taka postawę? Bo to jest najświętsza prawda i rzecz tak oczywista, że nie można jej nie przyjąć do wiadomości. Wystarczy się z tym pogodzić i każda rozsądna kobieta zauważy, że jest to również szeroko otwarta brama dla niej samej ;-) Można znaleźć dużo czasu nie na skakanie wokół faceta, ale zadbanie o siebie, o swoje hobby. A oni niech się obżerają i kochają na prawo i lewo ;-) Tacy są i nic tego nie zmieni ;-)
Mężczyzna=samiec- to egoista i samolub, kobietę (żonę) traktuje jak służącą.

To chyba indywidualna sprawa każdego typa nie ma jakiegoś szkicu,że każdy tego samego chce.
Ale ogólnie:
-Realizacja marzeń
-Zródło dobrych pieniędzy
-Własne auto
-Własne mieszkanie
-Piękna kobieta
-Miłość
-Dzieci
-Zdrowie
-Drzewko
I wiele innych;)

Gość To chyba indywidualna sprawa każdego typa nie ma jakiegoś szkicu,że każdy tego samego chce.
Ale ogólnie:
-Realizacja marzeń
-Zródło dobrych pieniędzy
-Własne auto
-Własne mieszkanie
-Piękna kobieta
-Miłość
-Dzieci
-Zdrowie
-Drzewko
I wiele innych;)
I powinien mieć HONOR to chyba podstawa.

jak dla mnie to seks wcale nie jest wazny, lubie dobrze zjesc tyle tylko ,ze moja slubna nie lubi gotowac:) nadrabiam sam bo gotowanie uwielbiam. Co najwazniejsze to moja zona i dzieciak. kase mam, ale to tylko srodek to umilania sobie zycia. samochod mam stary jak swiat-najwazniejsze, ze jezdzi, smiesza mnie faceci wydajacy cala kase na takie badziewia. w jednym filmie slyszalem, ze nie warto miec rzeczy, ktorych nie jestes w stanie porzucic w 5 minut i w pelni sie pod tym podpisuje.
kris

w moim życiu najwazniejsza jest rodzina.
robię wszytsko by panowała w niej miłość, dlatego zgodziłem się ulegać żonie, zgodziłem się by została PANIĄ DOMU. Oczywiście najwazniejsze jest też zdrowie, ale o dziwo zgoda w domu daje szczęście i zdrowie zarazem, powoduje. gdy jestem szcześliwy lepeij mi się pracuje i zarabiając stac mnie na rzeczy materialne. najwazniejsza jkest jednak rodiozna. kiedys myslalem, ze dizeci, ale przetrenowalem to. Gdy w domu była niezgoda z żoną i dzieci na tym cierpiały. Dziś gdy jestesmy z ŻONA zgodni, i dizeci sa szczęśliwe, uśmiechnięte i spokojne. Aby tpo osiągnąc zgodizłem się na warunki ŻONY. Ona została najwazniejsza w życiu, zgodizłem się JEJ słuchac i wykonywac jej POLECENIA. cicho siedizeć, a także na każdy jej rozkaz, prać, prasować, zmywać, odkurzać. Nigdy nie uderzę ŻONY, to jej PRZYSIĄGŁEM i zgodizłem się, ze jak ona mnie uderzy, nigdy JEJ nie oddam, tylko pokornie zniosę jej ataki złości. Innymi słowy ma prawo mnie wychowywać, jak zechce tak by było tak jak ona chce. i co najważniejsze udało nam się, teraz jetsenm szczęśliwy i w domu i w pracy. jest super. to moja rada dla wszystkich facetwo- Żona Żondzi (rządzi).
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co jest ważne dla mężczyzn
  • co jest ważne dla faceta-forum
Do góry strony: Co jest ważne dla mężczyzny?