126
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +0
126 ppt ?

Co jest ważne dla mężczyzny? (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co jest ważne dla mężczyzny?

Napisał(a): Gość -

Gość jeśli chodzi o seks... nie mam na razie na niego ochoty, bo nie chcę go z z jakąkolwiek lafiryndą. Za głupie dziewczyny spotkałem. Póki co na razie dla mnie najważniejszy jest komputer i kasa.
To ja sie nie dziwie,ze takich cwoków zadna normalna kobita nie chce,co to za pozytek z faceta,który albo gra na kompie,albo spi,bo chyba zadna,po co takim dupkiem sobie głowe nawet zawracac
INTERIA.PL

Gość Umieją, jeśli już...
A dla faceta liczy się tylko seks i żarcie. Taj jak napisali Panowie powyżej. A ja potwierdzam, choć jestem kobietą. :) To kobieta musi tak sterować mężczyzną, żeby dostać i miłość i szacunek i co tylko sobie zamarzy. Ale do tego trzeba być PRAWDZIWĄ kobietą. Pozdrawiam.
PRAWDZIWA KOBIETA TO TAKA,KTÓRA NIE MUSI BŁAGAC FACETA O MIŁOŚĆ CZY SZACUNEK,BO FACET MA JA SZANOWAC CAŁY CZAS I KOCHAC CAŁY ZA TO,ZE MA KOBIETE KOŁO SIEBIE.A TAKIE KTÓRE KIERUJA FACETAMI TAK,ZEBY FACET JE ZAUWAŻYŁ,TO SA IMITACJA KOBIETY,A NIE KOBIETA.TRZEBA NIE MIEC W SOBIE GODNOSCI DO SAMEJ SIEBIE,ZEBY SIE PŁASZCZYC PRZED FACETEM,ZEBY ZACZAŁ ZAUWAZAC ZE MA KOBIETE BLISKO SIEBIE

Reklama

Facet jak dostanie w domu to czego potrzebuje nie bedzie tego szukal poza domem.Glupie jest mniemanie kobiet,ze jej mezczyzna ma ja kochac i szanowwac caly czas.Zeby tak wlasnie bylo sama musi nad tym pracowac! Ani milosc ani szacunek nie jest wartoscia stala i o to trzeba bo prostu dbac!

Reklama

bardzo podoba mi sie twoje podejscie do życia fajny jesteś hia hia
Gość w moim życiu najwazniejsza jest rodzina.
robię wszytsko by panowała w niej miłość, dlatego zgodziłem się ulegać żonie, zgodziłem się by została PANIĄ DOMU. Oczywiście najwazniejsze jest też zdrowie, ale o dziwo zgoda w domu daje szczęście i zdrowie zarazem, powoduje. gdy jestem szcześliwy lepeij mi się pracuje i zarabiając stac mnie na rzeczy materialne. najwazniejsza jkest jednak rodiozna. kiedys myslalem, ze dizeci, ale przetrenowalem to. Gdy w domu była niezgoda z żoną i dzieci na tym cierpiały. Dziś gdy jestesmy z ŻONA zgodni, i dizeci sa szczęśliwe, uśmiechnięte i spokojne. Aby tpo osiągnąc zgodizłem się na warunki ŻONY. Ona została najwazniejsza w życiu, zgodizłem się JEJ słuchac i wykonywac jej POLECENIA. cicho siedizeć, a także na każdy jej rozkaz, prać, prasować, zmywać, odkurzać. Nigdy nie uderzę ŻONY, to jej PRZYSIĄGŁEM i zgodizłem się, ze jak ona mnie uderzy, nigdy JEJ nie oddam, tylko pokornie zniosę jej ataki złości. Innymi słowy ma prawo mnie wychowywać, jak zechce tak by było tak jak ona chce. i co najważniejsze udało nam się, teraz jetsenm szczęśliwy i w domu i w pracy. jest super. to moja rada dla wszystkich facetwo- Żona Żondzi (rządzi).

Reklama

Jestem kobietą i za Panią Danutą chciałabym zapytać: GDZIE?

Bojownicy spraw ogromnych, owładnięci ideami
o znaczeniu wiekopomnym, i wejrzeniu, jak ze stali.
Gdzie umysły epokowe, protoplaści czynów większych,
niż pokątne, zarobkowe kombinacje tuż przed pierwszym.
Nieprzekupni, prości, zacni, wielkoduszni i szlachetni.
Gdzie że oni, gdzie tytani woli, czynu, intelektu,?

najważniejsza jest kasa ,jak masz kasę masz przyjaciół, szacunek jesteś, zdrowy, a jak nie to masz się za co leczyć i kobiety cię kochają... no ewentualnie twoje pieniądze czy mam dalej wyliczać? ktoś kiedyś powiedział; ŻE JAK BYŁ MŁODY TO MU SIĘ WYDAWAŁO ŻE PIENIĄDZE SĄ NAJWAŻNIEJSZE A JAK SIĘ ZESTARZAŁ TO BYŁ PEWIEN ale ja nie jestem z PISu ..

seks i żarcie to podstawowe potrzeby każdego człowieka, te najprymitywniejsze..
ale jak to jest dla kogoś najważniejsze w życiu to znaczy -
że albo mu tego brakuje, czyli ciągle niedojada albo nie ma powodzenia
albo jest tak mało inteligentny, że tylko to mu wystarcza do życia,
jednym słowem- niewiele odstaje od pozostałych zwierząt, którymi kierują wyłacznie instynkty
co tu się dziwić że aż 65 procent Polaków nie czyta książek
banda głupoli
PROPONUJE WRÓCIĆ NA DRZEWA BANANY PROSTOWAĆ

Gość
Gość
Magoo59
Gość Seks i żarcie! W tej właśnie kolejności.
I to jest piękna prawidłowa odpowiedz.Pozdrawiam!
I to jest dokladnie to, co ja jako kobieta, zauwazylam. Tylko kolejnosc dla niektorych bywa odwrotna. Na trzecim miejscu postawilabym spanie, albo raczej wylegiwanie sie.
No to ja jeszcze dodam do tego wszystkiego,że niektóre okazy męskie jeszcze bardziej sie podniecaja jakimis grami na komputerze,piciem piwska lub wódki z kolesiami,przy czym moga godzinami debatowac nad poziomem jakiejs własnie gry komputerowej,zdarzaja sie przypadki samozachwytu i swojej wrodzonej inteligencji i ze wszystko wie najlepiej,a jak juz jego madrosci sie wyczerpia,i wypije sobie piwo lub wódeczke,to zalega do wyra celem nic nierobienia,i co by nabrał sił na nocne granie na grach,badz ogladanie filmów.
bo myślicie tylko tymi ciałami jamistymi na dole............................... tam są skupione wszystkie wasze komórki mózgowe;)

robię wszytsko by panowała w niej miłość, dlatego zgodziłem się ulegać żonie, zgodziłem się by została PANIĄ DOMU. Oczywiście najwazniejsze jest też zdrowie, ale o dziwo zgoda w domu daje szczęście i zdrowie zarazem, powoduje. gdy jestem szcześliwy lepeij mi się pracuje i zarabiając stac mnie na rzeczy materialne. najwazniejsza jkest jednak rodiozna. kiedys myslalem, ze dizeci, ale przetrenowalem to. Gdy w domu była niezgoda z żoną i dzieci na tym cierpiały. Dziś gdy jestesmy z ŻONA zgodni, i dizeci sa szczęśliwe, uśmiechnięte i spokojne. Aby tpo osiągnąc zgodizłem się na warunki ŻONY. Ona została najwazniejsza w życiu, zgodizłem się JEJ słuchac i wykonywac jej POLECENIA. cicho siedizeć, a także na każdy jej rozkaz, prać, prasować, zmywać, odkurzać. Nigdy nie uderzę ŻONY, to jej PRZYSIĄGŁEM i zgodizłem się, ze jak ona mnie uderzy, nigdy JEJ nie oddam, tylko pokornie zniosę jej ataki złości. Innymi słowy ma prawo mnie wychowywać, jak zechce tak by było tak jak ona chce. i co najważniejsze udało nam się, teraz jetsenm szczęśliwy i w domu i w pracy. jest super. to moja rada dla wszystkich facetwo- Żona Żondzi (rządzi).
ah jak ja bym chciała miec takiego męża;-)

mój mąż raczej chciał realizować odwrotną wizję i w efekcie rozstaliśmy się;-( ze świeczką szukać uczciwych, uczuciowych mężczyzn. Wokół większość to dranie, tylko seks, nowe dupy , i żeby żona podstawiła obiadek pod nos i w każdym calu zastąpiła mamusię. Obrzydlistwo. Ja gratuluję Panu stworzenia szczęśliwej ciepłej rodziny. Może i mi kiedyś się uda.

Gość

mój mąż raczej chciał realizować odwrotną wizję i w efekcie rozstaliśmy się;-( ze świeczką szukać uczciwych, uczuciowych mężczyzn. Wokół większość to dranie, tylko seks, nowe dupy , i żeby żona podstawiła obiadek pod nos i w każdym calu zastąpiła mamusię. Obrzydlistwo. Ja gratuluję Panu stworzenia szczęśliwej ciepłej rodziny. Może i mi kiedyś się uda.
może i nie przelatywacz, ale pantofel straszny z niego........

Gość
Gość

może i nie przelatywacz, ale pantofel straszny z niego........
A DLCZEGO PANTOFEL? SZCZERY FACET. SZKODA CI ZE TY TAKI NIE POTRAFISZ BYC?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co jest ważne dla mężczyzn
  • co jest ważne dla faceta-forum
Do góry strony: Co jest ważne dla mężczyzny?