126
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +0
126 ppt ?

Co jest ważne dla mężczyzny? (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co jest ważne dla mężczyzny?

Napisał(a): Gość -

Gość
Gość
Gość w moim życiu najwazniejsza jest rodzina.
robię wszytsko by panowała w niej miłość, dlatego zgodziłem się ulegać żonie, zgodziłem się by została PANIĄ DOMU. Oczywiście najwazniejsze jest też zdrowie, ale o dziwo zgoda w domu daje szczęście i zdrowie zarazem, powoduje. gdy jestem szcześliwy lepeij mi się pracuje i zarabiając stac mnie na rzeczy materialne. najwazniejsza jkest jednak rodiozna. kiedys myslalem, ze dizeci, ale przetrenowalem to. Gdy w domu była niezgoda z żoną i dzieci na tym cierpiały. Dziś gdy jestesmy z ŻONA zgodni, i dizeci sa szczęśliwe, uśmiechnięte i spokojne. Aby tpo osiągnąc zgodizłem się na warunki ŻONY. Ona została najwazniejsza w życiu, zgodizłem się JEJ słuchac i wykonywac jej POLECENIA. cicho siedizeć, a także na każdy jej rozkaz, prać, prasować, zmywać, odkurzać. Nigdy nie uderzę ŻONY, to jej PRZYSIĄGŁEM i zgodizłem się, ze jak ona mnie uderzy, nigdy JEJ nie oddam, tylko pokornie zniosę jej ataki złości. Innymi słowy ma prawo mnie wychowywać, jak zechce tak by było tak jak ona chce. i co najważniejsze udało nam się, teraz jetsenm szczęśliwy i w domu i w pracy. jest super. to moja rada dla wszystkich facetwo- Żona Żondzi (rządzi).
ah jak ja bym chciała miec takiego męża;-)

mój mąż raczej chciał realizować odwrotną wizję i w efekcie rozstaliśmy się;-( ze świeczką szukać uczciwych, uczuciowych mężczyzn. Wokół większość to dranie, tylko seks, nowe dupy , i żeby żona podstawiła obiadek pod nos i w każdym calu zastąpiła mamusię. Obrzydlistwo. Ja gratuluję Panu stworzenia szczęśliwej ciepłej rodziny. Może i mi kiedyś się uda.
może i nie przelatywacz, ale pantofel straszny z niego........
Lepszy pantofet niż przelatywacz. Do diabła z przelatywaczami. Po co mamy płakać przez takich, my kobiety .Ja bym chciała takiego pantofelcia i nieba bym mu uchyliła. Z resztą, wy przelatywacze jesteście nie godni uwagi. Po co facet wiąże się z kobietą, nie daj boże żeni się z nią a później rwie laski na boku. Żałosne. A taki pantofelek..dobry, czuły, oddany, zasługuje na rewanż ze strony kobiety. Oddałabym wiele by mieć takiego mężczyznę. Właściwie, to całą siebie, całe serce dałabym na dłoni, całą duszyczkę. I niechby ktoś tylko powiedział że to "pantofelek" to by dostał kopniaczka w jajeczka;-)))) halo!! halo!!! czy jest gdzieś jeszcze taki wolny mężczyzna dla mnie???? Szukam, potrzebuję!!!

Gość Najważniejsze są KOBIETY... aby móc z nimi uprawiać sex. Gdyby nie ta przyjemna czynność to kobieta mężczyźnie nie byłaby wogule potrzebna. Wszystko opiera się na sexie, pieniądzach i władzy.
To ja sobie chyba kupie jakis dobry wibrator,zadowoli mnie kiedy zechce,a faceta oleje,bo po diabła mam sie z nim uzerac,prac mu i gotowac i jeszcze dupy dawac.Niech se faceci pokupuja mleko w butelach i je wypija,to sobie beda wsadzac poźniej "małe wacki"w ten otwór w butelce i sie zadowola

Reklama

Gość Potencja - bez żartów, to nie jest kwestia tego czy ktoś jest inteligentny, wrażliwy, na poziomie, czy nie - tak wymyślił Bóg (lub Natura, jak ktoś woli) i nie bez powodu we wszystkich religiach świata symbol potencji jest najistotniejszy - nawet w chrześcijaństwie.
Potem rodzina - przez wiele tysięcy lat istnienia człowieka na Ziemi kult rodziny był rozwijany i wzmacniany. Pojawiały się nieliczne grupy, gdzie rodzina nie była najważniejsza, ale ginęły w niepamięci historii.
Potem dopiero kochanka;) Mimo \\\"mrugnięcia\\\", to nie taki całkiem żart. W rozwoju gatunku obecność kochanki (lub kochanka w przypadku kobiet), to również pewna wina Natury. Chodzi o posiadanie alternatywy. Oczywiście kulturowo powinniśmy to wykorzeniać, bo rozwój rodziny oparty jest na monogamii,inaczej szlag trafi cywilizację. Ale, kiedy pojawia się pomysł na posiadanie kochanki, należy natychmiast przyjrzeć sięsobie i partnerce, bo to wyraźny sygnał,że coś jest nie tak, że trzeba ratować rodzinę.
Wyjątkowo mądre słowa... Często za mało uwagi poświęcamy temu,że człowieczeństwo, a w tym i \\\"męskość\\\" polega na walce rozumu z popędem tak,żeby wykorzystać samoświadomoć i zachować godność.

Reklama

Reklama

Gość bardzo podoba mi sie twoje podejscie do życia fajny jesteś hia hia
robię wszytsko by panowała w niej miłość, dlatego zgodziłem się ulegać żonie, zgodziłem się by została PANIĄ DOMU. Oczywiście najwazniejsze jest też zdrowie, ale o dziwo zgoda w domu daje szczęście i zdrowie zarazem, powoduje. gdy jestem szcześliwy lepeij mi się pracuje i zarabiając stac mnie na rzeczy materialne. najwazniejsza jkest jednak rodiozna. kiedys myslalem, ze dizeci, ale przetrenowalem to. Gdy w domu była niezgoda z żoną i dzieci na tym cierpiały. Dziś gdy jestesmy z ŻONA zgodni, i dizeci sa szczęśliwe, uśmiechnięte i spokojne. Aby tpo osiągnąc zgodizłem się na warunki ŻONY. Ona została najwazniejsza w życiu, zgodizłem się JEJ słuchac i wykonywac jej POLECENIA. cicho siedizeć, a także na każdy jej rozkaz, prać, prasować, zmywać, odkurzać. Nigdy nie uderzę ŻONY, to jej PRZYSIĄGŁEM i zgodizłem się, ze jak ona mnie uderzy, nigdy JEJ nie oddam, tylko pokornie zniosę jej ataki złości. Innymi słowy ma prawo mnie wychowywać, jak zechce tak by było tak jak ona chce. i co najważniejsze udało nam się, teraz jetsenm szczęśliwy i w domu i w pracy. jest super. to moja rada dla wszystkich facetwo- Żona Żondzi (rządzi).
Taa,ty odkurzasz,pierzesz,zmywasz opiekujesz sie dziecmi a żonka z koleżankami na impreżie wali wódę i zarywa prawdziwych męszczyzn!:) znam takie dwa przypadki moich kolegów.I dla facetów i dla kobiet liczy sie tylko kasa i sex a reszta to dodatki!Jeśli nie bedzie sexu i kasy to wszystko sie rozpierdoli.

podpisuję się pod tym. kiedy przez jakiś czas byłem sam (przez 3msce), bo pokłociłem się ze Swoją i nie odzywaliśmy sie przez ten czas do siebie w ogole, robiłem sie jak typowy samiec - oglądałem się za laskami, nie zależało mi na niczym, ale brakowalo mi jej strasznie i wiedziałem że każdą inna kolejną dziewczynę będe umiał rzucic bez wyrzutów sumienia, że nie będe umiał sie tak starac jak dla Swojej ukochanej. Nie umiałbym sie zaangazowac z czystego lenistwa. Wrocilismy do siebie. A le takze jest tak, ze czesciej ja sie jej slucham. lubie kiedy mnie o cos poprosi - chetniej to robie. lubie kiedy mnie pochwali - chetnie zrobie to po raz kolejny aby mnie pochwalila. mezczyzni sa jak dzieci. jesli dostana za cos cukierka sa szczesliwi bo wykazali sie i zostali docenieni . pzdr

To zalezy od pory roku ..W lecie potrzeba facetom kobitki która poda zimne pifko i, seksiku bo ciało rozpalone od sloneczka ,Zimowa porą faceci potrzebują ciepłej babeczki do przytulania , która rozgrzeje go jak gorący piecyk .

wiecie co dla mojego męża chyba najwazniejszy jest komputer gry internet..Mam takie wrazenie ja odchodze na dalszy plan zero milosci czulosci tak wyglada nasze zycie o to wszystko musze sie teraz sama jego prosic..Ponizajace dla kobiety...:(

Gość
Gość
ah jak ja bym chciała miec takiego męża;-)

mój mąż raczej chciał realizować odwrotną wizję i w efekcie rozstaliśmy się;-( ze świeczką szukać uczciwych, uczuciowych mężczyzn. Wokół większość to dranie, tylko seks, nowe dupy , i żeby żona podstawiła obiadek pod nos i w każdym calu zastąpiła mamusię. Obrzydlistwo. Ja gratuluję Panu stworzenia szczęśliwej ciepłej rodziny. Może i mi kiedyś się uda.
może i nie przelatywacz, ale pantofel straszny z niego........
troche takie lizowate to nie sadze zeby tak bylo zaden facet sie na to nie zgodzi...Dziwny chlopie jestes ne chcialabym takiego faceta co nie ma nic do powiedzenia..:(
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co jest ważne dla mężczyzn
  • co jest ważne dla faceta-forum
Do góry strony: Co jest ważne dla mężczyzny?