126
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +0
126 ppt ?

Co jest ważne dla mężczyzny? (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co jest ważne dla mężczyzny?

Napisał(a): Gość -

Gość czytam tte wypociny gówniarzy i głupich cip .i wydaje mi się że normalny facet i normalna baba nie istnieje.
wszyscy tylko chcą się ruchać i siedzieć przed komputerem ,to nie możliwe że wszyscy chcą tego samego .Tak kobieta jak męszzczyzna , jak są dojrzali to chcą tego samego. to że życie płata figla ,to normalne. kobieta potrzebuje miłości przytulania i akceptowania jej jaka jest (chuda gruba itp). seks jest bardzo ważny w życiu dwojga ludzi .nigdy nie wiemy czy po 10 _20 latach będzie nas kręcił tak samo ,jak na początku.bez dobrego udanego seksu związki są skazane na rozpad.śexs to podstawa .reszta to pragnienie.wygrasz z pragnieniem ,będziesz szczęśliwa(y)
.
To dzisiaj ja jestem Sprite a Ty pragnienie.... hahahahah
INTERIA.PL

Reklama

Jesli o mnie chodzi to dzieci i zona sa na pierwszym miejscu, pozniej praca, zeby zapewnic ten rodzinie byt a w dalszej kolejnosci moga byc takie przyjemnosci jak dobre jedzenie, kochanie sie z zona i cokolwiek tam moze byc nastepne. Tak naprawde to nie zwracam zbytnio uwagi na swoje przyjemnosci. Moja przyjemnoscia jest sprawianie przyjemnosci moim bliskim. Nudne co? Ale taki juz jestem.

Reklama

Gość w moim życiu najwazniejsza jest rodzina.
robię wszytsko by panowała w niej miłość, dlatego zgodziłem się ulegać żonie, zgodziłem się by została PANIĄ DOMU. Oczywiście najwazniejsze jest też zdrowie, ale o dziwo zgoda w domu daje szczęście i zdrowie zarazem, powoduje. gdy jestem szcześliwy lepeij mi się pracuje i zarabiając stac mnie na rzeczy materialne. najwazniejsza jkest jednak rodiozna. kiedys myslalem, ze dizeci, ale przetrenowalem to. Gdy w domu była niezgoda z żoną i dzieci na tym cierpiały. Dziś gdy jestesmy z ŻONA zgodni, i dizeci sa szczęśliwe, uśmiechnięte i spokojne. Aby tpo osiągnąc zgodizłem się na warunki ŻONY. Ona została najwazniejsza w życiu, zgodizłem się JEJ słuchac i wykonywac jej POLECENIA. cicho siedizeć, a także na każdy jej rozkaz, prać, prasować, zmywać, odkurzać. Nigdy nie uderzę ŻONY, to jej PRZYSIĄGŁEM i zgodizłem się, ze jak ona mnie uderzy, nigdy JEJ nie oddam, tylko pokornie zniosę jej ataki złości. Innymi słowy ma prawo mnie wychowywać, jak zechce tak by było tak jak ona chce. i co najważniejsze udało nam się, teraz jetsenm szczęśliwy i w domu i w pracy. jest super. to moja rada dla wszystkich facetwo- Żona Żondzi (rządzi).
Przypominasz mi Pokraka z "Pulp Fiction" :)))))))))))

Gość
Gość
Gość
Gość w moim życiu najwazniejsza jest rodzina.
robię wszytsko by panowała w niej miłość, dlatego zgodziłem się ulegać żonie, zgodziłem się by została PANIĄ DOMU. Oczywiście najwazniejsze jest też zdrowie, ale o dziwo zgoda w domu daje szczęście i zdrowie zarazem, powoduje. gdy jestem szcześliwy lepeij mi się pracuje i zarabiając stac mnie na rzeczy materialne. najwazniejsza jkest jednak rodiozna. kiedys myslalem, ze dizeci, ale przetrenowalem to. Gdy w domu była niezgoda z żoną i dzieci na tym cierpiały. Dziś gdy jestesmy z ŻONA zgodni, i dizeci sa szczęśliwe, uśmiechnięte i spokojne. Aby tpo osiągnąc zgodizłem się na warunki ŻONY. Ona została najwazniejsza w życiu, zgodizłem się JEJ słuchac i wykonywac jej POLECENIA. cicho siedizeć, a także na każdy jej rozkaz, prać, prasować, zmywać, odkurzać. Nigdy nie uderzę ŻONY, to jej PRZYSIĄGŁEM i zgodizłem się, ze jak ona mnie uderzy, nigdy JEJ nie oddam, tylko pokornie zniosę jej ataki złości. Innymi słowy ma prawo mnie wychowywać, jak zechce tak by było tak jak ona chce. i co najważniejsze udało nam się, teraz jetsenm szczęśliwy i w domu i w pracy. jest super. to moja rada dla wszystkich facetwo- Żona Żondzi (rządzi).
ah jak ja bym chciała miec takiego męża;-)

mój mąż raczej chciał realizować odwrotną wizję i w efekcie rozstaliśmy się;-( ze świeczką szukać uczciwych, uczuciowych mężczyzn. Wokół większość to dranie, tylko seks, nowe dupy , i żeby żona podstawiła obiadek pod nos i w każdym calu zastąpiła mamusię. Obrzydlistwo. Ja gratuluję Panu stworzenia szczęśliwej ciepłej rodziny. Może i mi kiedyś się uda.
może i nie przelatywacz, ale pantofel straszny z niego........
Lepszy pantofet niż przelatywacz. Do diabła z przelatywaczami. Po co mamy płakać przez takich, my kobiety .Ja bym chciała takiego pantofelcia i nieba bym mu uchyliła. Z resztą, wy przelatywacze jesteście nie godni uwagi. Po co facet wiąże się z kobietą, nie daj boże żeni się z nią a później rwie laski na boku. Żałosne. A taki pantofelek..dobry, czuły, oddany, zasługuje na rewanż ze strony kobiety. Oddałabym wiele by mieć takiego mężczyznę. Właściwie, to całą siebie, całe serce dałabym na dłoni, całą duszyczkę. I niechby ktoś tylko powiedział że to "pantofelek" to by dostał kopniaczka w jajeczka;-)))) halo!! halo!!! czy jest gdzieś jeszcze taki wolny mężczyzna dla mnie???? Szukam, potrzebuję!!!
Pantofel to mało powiedziane - to po prostu ciota.

Reklama

Gość
Gość
Gość To chyba indywidualna sprawa każdego typa nie ma jakiegoś szkicu,że każdy tego samego chce.
Ale ogólnie:
-Realizacja marzeń
-Zródło dobrych pieniędzy
-Własne auto
-Własne mieszkanie
-Piękna kobieta
-Miłość
-Dzieci
-Zdrowie
-Drzewko
I wiele innych;)
I powinien mieć HONOR to chyba podstawa.
z tym HONOREM, to różnie bywa...
im więcej facet o nim krzyczy, tym mniej się stosuje do jego wartości...
przerobiłam to, nie polecam...
A no tak,z tym męskim honorem to różnie bywa,bo przewaznie go nie ma,nie mówiąc już o godnośći czy ambicjach.Znam takich co dla nich najwiekszą ambicja jest przelecenia jakiejś panny,i dodatkowo zimne piwko czy wódeczka w towarzystwie kolesi,plus dodatkowo gry w necie i oglądanie przez pół dnia telewizji,siedząc w fotelu i czując władze nad pilotem tv.A jakby takiemu zwrócić uwage,to sie zacietrzewi jak nie wiem co.

Gość Jesli o mnie chodzi to dzieci i zona sa na pierwszym miejscu, pozniej praca, zeby zapewnic ten rodzinie byt a w dalszej kolejnosci moga byc takie przyjemnosci jak dobre jedzenie, kochanie sie z zona i cokolwiek tam moze byc nastepne. Tak naprawde to nie zwracam zbytnio uwagi na swoje przyjemnosci. Moja przyjemnoscia jest sprawianie przyjemnosci moim bliskim. Nudne co? Ale taki juz jestem.
Brwao,mało jest takich facetów,którzy mysla w ten sposób.

cholera... widze ze polskie społeczeństwo jest proste.. a może trzeba też popatrzeć na coś wyżej??? ja żyje wedle zasad... zasady pozwalają nam się nad sobą zastanowić. bez zasad wszystko by się rozwaliło.. a ludzie byli by nikim. wiec warto się czasem wysilić i przysłuchać się radom, rozważyć tezy, i być lepszym
Pozdrawiam.

Wszystko da się pogodzić! Bo najważniejsze jest szczęście i spełnienie. Co facetowi po super dupie jak nie ma jej nic do zaoferowania? I na co mu kariera i nie wiadomo jaka kasa skoro wraca do pustego albo wybitnie smutnego domu? Nie ma nic gorszego jak samotność we dwoje... Ja dla szczęścia wywróciłem swoje życie do góry nogami- jestem teraz spełnionym samcem i jednocześnie kochanym i kochającym mężem. Nie stać mnie na luksusy ale żyję godnie i wciąż mam o czym rozmawiać z żoną. Bez rozmowy z nią i jej otwartości niczego bym nie miał. Chcecie dziewczyny wiedzieć co jest najważniejsze dla facetów? Może lepiej szczerze i otwarcie pogadajcie ze swoim własnym facetem żebyście oboje byli tymi najważniejszymi w swoim własnym życiu i nie zastanawiajcie się co jest u innych bo każdy ma swoje własne wartości. Nie wsadzajcie nas wszystkich do jednego kotła.

Najwazniejsze dla faceta takiego jak ja to spelnienie w kazdym wymiarze. zona czasem przesoli zupe ale to malo istotne bo przytlumi to sposob podania obiadu albo deser ;) chce byc przede wszystkim doceniany. doceniany jestem szczesliwy. jestem szczesliwy jak mnie jajka nie bola i potrafie sprwic jej przyjemnosci- rowniez w kazdym wymiarze
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • co jest ważne dla mężczyzn
  • co jest ważne dla faceta-forum
Do góry strony: Co jest ważne dla mężczyzny?