5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

Co Kaczyński mówi o Pegasusie? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co Kaczyński mówi o Pegasusie?

Napisał(a): uni -

Co Kaczyński mówi o Pegasusie? Prezes partii PiS i wicepremier odniósł się do afery związanej z inwigilacją. Polityk zaprzeczył, aby system wykorzystywany był do podsłuchiwania poszczególnych przedstawicieli opozycji. Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu tygodnikowi „Sieci”, a fragment znajduje się na stronie wPolityce.pl. Mężczyzna określił informacje jako „aferę z niczego”:

żadnych takich informacji w czasie działalności sztabu nie mieliśmy, z niczego takiego nie korzystaliśmy. Żaden Pegasus, żadne służby, żadne jakieś tajnie pozyskane informacje nie odgrywały w kampanii wyborczej w roku 2019 jakiejkolwiek roli.
Dodał również:

Te wszystkie opowieści pana Brejzy są puste, nic takiego nie miało miejsca. Przypominam, że on sam pojawia się w sprawie inowrocławskiej w poważnym kontekście, jest tam podejrzenie poważnych przestępstw. Z wyborami nie miało to nic wspólnego.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co Kaczyński mówi o Pegasusie?

Napisał(a): ~gość -

~O rety Słuszna uwaga posłów, ujawnianie danych śledzenia przez tajne służby nalałoby zacząć od kadencji PO - PSL
Tam dopiero się działo .
Za czasów PO - PSL nie było Pegasusa.
Chcesz obronić przestępców, a nie wiesz jak...najlepiej zacząć od czasów PRL-u tam dopiero się działo. Bo tam dzisiejszy sędzia Trybunału oskarżał opozycję.
Najlepiej opowiedzieć, że to wina Tuska, bo przecież w pustych słowach jest pustkowie.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Co Kaczyński mówi o Pegasusie?