398
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi286
  • Ocen na +0
398 ppt ?

Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet? (287)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?

Napisał(a): Gość -

Jestem ciekawa jakie prezenty robią mężczyźni dla swoich kobiet, wpisujecie pomysły, może wątek okaże się skarbnicą wiedzy dla innych panów, którzy jeszcze nie wiedzą co podarować swojej kobiecie na gwiazdkę ;)

Jako kobieta podaję kilka chwytliwych pomysłów z różnych kategorii:

1. Książka ulubionego autora (mój faworyt Marquez), album z pięknymi wnętrzami.
2. Kalendarz żeby mogła notować spotkania z przyjaciółkami ;P
3. Karta kredytowa bez limitu najlepiej platynowa :P
4. Piękne pióro w Empiku widziałam duży wybór ładnych i niekoniecznie drogich
5. Perfumy (mój ideał Kenzo) W Saphorze czy innym Daglasie jest tyle pięknie opakowanych zestawów. Dla mnie zawsze mniam :)
6. Ciuchy ciuchy ciuchy :) Z tego zawsze kobiety się ucieszą. Można odwiedzić jej ulubiony sklep np. Zara czy inny H&M i wykupić bonik na jakąś kwotę-ja byłabym wniebowzięta, albo po prostu podpytać czego jej brakuje.
7. Ekskluzywny zabieg upiększający np. fryzjer albo SPA, polecam wykupienie zaproszenia do wykonania jakiejś usługi albo zakupu kosmetyków w La Belle Instytut Kerastase (dostałam takie zaproszenie na rocznicę ślubu i to był naprawdę cudowny prezent, myślę że każda kobieta padłaby z wrażenia)
8. Pupilek :D Mały piesek albo kotek zapakowany w efektowny koszyczek - od razu zapunktujesz :)
9. Fajna torba na Laptopa albo zwykła codzienna - kobiety to uwielbiają.

Co Wy kupujecie?
INTERIA.PL

Re: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?

Ja dostałam w zeszłym roku śliczny zegarek Tissota od chłopaka na święta. Śliczny, elegancki i kobiecy. Myślę że to dobry pomysł chłopaki. Ja bieliznę i ciuchy kupuję sobie sama, podobnie jak wszystkie babskie drobiazgi i rzeczy związane z moimi zainteresowaniami. Na święta zawsze robimy sobie droższe prezenty, a porządnego zegarka bym sobie nie kupiła ot tak. Dlatego uważam, ze to dobry pomysł na prezent. Na minuta.pl mają bardzo duży wybór pięknych ekskluzywnych zegarków, świetnych marek jak Locman chociażby. Zamówiłam tam zegarek właśnie tego producenta, na gwiazdkę dla ojca.

Ja kupiłem swojej kobiecie klasyczny prezent, tzn równie klasyczne perfumy chanel 5. Zwykle takich zakupów dokonuję w sklepach internetowych (bo jest duży wybór i sporo promocji, głównie na kokai.pl) i podaje adres do mojej pracy, żeby była większa niespodzianka ;-) Dziewczyna była bardzo zadowolona, więc chyba trafiłem.

Zazwyczaj perfumy - wiem jakie lubi i jakie mogłyby się jej spodobać, więc nie mam z tym większego problemu. Czasem robi mi aluzje dot. rzeczy, które chętnie widziałaby np. w swojej szafie, więc wtedy spełniam jej życzenie. Ale są też miłe niespodzianki typu masaż albo SPA.

E tam, daj jej kasę na perfumy, to ona sobie sama coś tam kupi. Możesz jej kupić np. prostownicę. Na wassermanie jest dość tanio. Ja swojej lasce zawsze kupuję praktyczne prezenty, bo ona uważa, że jestem zbyt prosty na to, żeby kupić jej coś wyrafinowanego. A tak... kupię coś praktycznego, ona się cieszy, ja się cieszę - i wszyscy są szczęśliwi.

Ja w tym roku ( z okazji dnia kobiet ) celuje w jakieś kosmetyki naturalne dla mojej dziewczyny. Już nawet wiem gdzie i co jej kupię. No więc, na pewno jakiś szampon + do tego krem nawilżający skórę ( dziewczyna skarży się, że po zimie ma strasznie suchą skórę ). Na początku jak szukałem w miarę taniego sklepu w Łodzi który oferuje takie rzeczy to dostawałem szału, taka drożyzna że coś strasznego. W końcu zdecydowałem się na Aptekę Juventa w manufakturze, mają te kosmetyki które wcześniej sobie upatrzyłem w cenach bym powiedział bardzo atrakcyjnych. Do tego trzeba będzie kupić jakiś fajny papier do pakowania i prezent gotowy.

Po długich rozmyślaniach kupiłem zabieg spa. Kobiety cieszą się jak mogą być natarte gorącą czekoladą.:) Kupiłem przes stronę z prezentami. Fajnie bo znajdują się we Wrocku. Słyszałem o czymś takim w Warszawie, ale Wrocław jak dla mnie jest bliżej:P Bon prezentowy ładnie zapakowany. Szybko sprawniei przyjemnie.

Całkiem niezłym pomysłem na prezent dla kobiety wydaje mi się komplet bielizny. Ostatnio dostałam bardzo ładny i elegancko z Nipplex. Jeśli coś jest dobrej jakości i podkreślą atuty kobiety,. To nie ma takiej opcji by się nie spodobał taki stylowy podarek.

Moim zdaniem najlepszym prezentem dla kobiety jest wyjazd do SPA. Na pewno każda będzie zadowolona z weekendu np. w Hotelu Głęboczek, gdzie jest sporo ciekawych zabiegów. Można pojechać wspólnie do takiego miejsca, dzięki czemu można chociaż przez chwilę pobyć we dwoje. Moim zdaniem jest to prezent idealny.

Ja najczęściej dostaję kwiaty i mi to w zupełności wystarcza :) W ogóle jest to taki symboliczny gest ale jaki miły i potrafiący nadać całemu dniu kolorów ;) Poza tym - nie gra dla mnie roli to, co dostanę - ważne, że jest to od mojego mężczyzny i że dane jest "od serca" :) To się liczy. Chociaz ubranka sa mile widziane - moja koleżanka np. często dostaje ciuchy od swojego faceta - chyba trzeba będzie mu podpowiedzieć, żeby zapisali się / albo żeby on się zapisał do klubu zakupowego (ja znam stliago.pl) bo stamtąd przynajmniej ubranka będą oryginalne i markowe ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla kobiety
  • prezenty dla kobiet
  • klasyczne prezenty dla kobiet
  • prezent dla kobiety forum
  • ciekawy prezent dla kobiety
  • cos na prezent dla kobiety
  • prezent dla swojej kobiety
  • present dla kobiety
  • kupujecie kobieta prezenty
Do góry strony: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?