429
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +0
429 ppt ?

Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?

Napisał(a): gość -

Prezent Marzeń - taki portal znacie? U nich macie różne różności - od rejsów, przez lot balonem, po awionetkę, tak więc generalnie możecie świetny prezent zdobyć niewielkim kosztem. Czy tak nie będzie lepiej?
INTERIA.PL

Napisał(a): chances -

Jakiś depilator albo suszarka

Równiez jestem tego samego zdania. Polecam przejechać się do rtv Euro agd. Jestem tam na wystawce masa róznych depilatorów, suszarek czy innych damskich urządzeń. Sam zwykle pytam się jakiejś kobiety z obsługi co kupić. Żona dzięki temu jest zadowolona.

Drugą opcją jest wyjazd . Nie jest to takie tanie ale z drugiej strony my również na tym korzystamy

Napisał(a): ~Karska -

Mój mąż śledzi na bieżąco wszystkie te "nowinki" techniczne i pierwszy raz na tym skorzystałam, bo przy okazji przeglądania strony sferisu zauważył prostownicę BaByliss i zapytał się czy bym taką chciała :D

Napisał(a): ~korter -

Kosmetyki również, ale nie jakieś bardzo drogie. Moja kobieta też nie jest specjalnie wymagająca. Ostatnim razem dostała Herbal Garden od HB, wodę toaletową - ona jest wybitna, mandarynki, limonki. O dziwo - to tylko woda, a jednak zapach utrzymuje się tak samo jak przy perfumach - przynajmniej tych, jakie mieliśmy.

Napisał(a): ~hotsre -

Prezent marzeń, od nich macie pakiet - tam szukajcie, najlepiej coś związanego z relaksem i odpoczynkiem. Ładowanie się w byle jakie prezenty to wielka bzdura. Prezent powinien być ciekawy i wyszukany. Wtedy dopiero będzie miał większy sens. Przypadkowych zakupów nie róbcie.

Napisał(a): Gość -

~hotsre Prezent marzeń, od nich macie pakiet - tam szukajcie, najlepiej coś związanego z relaksem i odpoczynkiem. Ładowanie się w byle jakie prezenty to wielka bzdura. Prezent powinien być ciekawy i wyszukany. Wtedy dopiero będzie miał większy sens. Przypadkowych zakupów nie róbcie.
A do odpoczynku, aktywnego, dobre buty warto kobiecie podarować :) A takie są tutaj: http://[url=http://air-max.pl/]http://air-max.pl/[/url] .
Załączniki:

Napisał(a): ~Ambsador -

A co powiesz na smartwatcha? Taki prezent na pewno przypadnie do gustu każdej kobiecie. Model taki jak Samsung Gear S2 oprócz tego, że będzie pełnił swoje funkcje to dodatkowo będzie motywował do ćwiczeń. Dzięki wymiennym paskom dopasujesz jego wygląd do gustu swojej kobiety ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla kobiety
  • prezenty dla kobiet
  • klasyczne prezenty dla kobiet
  • prezent dla kobiety forum
  • ciekawy prezent dla kobiety
  • cos na prezent dla kobiety
  • prezent dla swojej kobiety
  • present dla kobiety
  • kupujecie kobieta prezenty
Do góry strony: Co kupujecie na prezent dla swoich kobiet?