11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń401
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +-2
11 ppt ?

Co lubią mężczyźni w kobietach? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co lubią mężczyźni w kobietach?

Napisał(a): ~ciekawska4 -

Tak się zastanawiam, co Wy faceci najbardziej lubicie w kobietach? Co Was najbardziej w Nas pociąga? :)
Charakter? To jak się zachowujemy w danych sytuacjach? To jak się ubieramy czy malujemy? Nasz sposób myślenia?
Mam tylko nadzieję, że wygląd kobiety to nie jedyne co lubią mężczyźni :)
INTERIA.PL

Re: Co lubią mężczyźni w kobietach?

Napisał(a): Gość -

Mężczyźni w kobietach lubią wszystko, bo kobiety są od kochania ;) a tak serio, najbardziej istotny u kobiety jest charakter, bo to dzięki temu wszystko inne ma swój pazur... Kobiety to kusicielki, raz są uroczo słodkie, a w następnej chwili drapieżne... i chyba to tak lubimy my, mężczyźni, w kobietach ;)

Napisał(a): Chamsin -

~ciekawska4 Tak się zastanawiam, co Wy faceci najbardziej lubicie w kobietach? Co Was najbardziej w Nas pociąga? :)
Charakter? To jak się zachowujemy w danych sytuacjach? To jak się ubieramy czy malujemy? Nasz sposób myślenia?
Mam tylko nadzieję, że wygląd kobiety to nie jedyne co lubią mężczyźni :)
Urok osobisty, poczucie humoru i takie tam ;) A to jak się ubieracie, malujecie czytaj jak dbacie o siebie jest na równi w z tym urokiem osobistym, reszta wychodzi w praniu...

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

marzenie1980
gość mężczyźni w kobietach lubią stanowczość ;)
A ja pewna byłam, że to niezdecydowanie właśnie się Wam podoba :P
Wasze niezdecydowanie musi się nam podobać. Wy kobiety z tym się rodzicie, a my faceci traktujemy to jako bonus. Jedni to lubią inni nie ale trzeba z tym żyć :D

Pozdrawiam

Reklama

Napisał(a): marzenie1980 -

gość
Wasze niezdecydowanie musi się nam podobać. Wy kobiety z tym się rodzicie, a my faceci traktujemy to jako bonus. Jedni to lubią inni nie ale trzeba z tym żyć :D

Pozdrawiam
A ja myślę, że nikt z nas nic nie musi ... tylko chce:)
Właśnie usłyszałam coś fajnego ... podzielę się :)) Oczywiście załącznik jak najbardziej w temacie:D
http://www.yo(...)jvEkc4s
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co lubią mężczyźni w kobietach?