Odpowiadasz na:
Co lubią mężczyźni w kobietach?

~ciekawska4
Temat dodał(a):
~ciekawska4 -
Tak się zastanawiam, co Wy faceci najbardziej lubicie w kobietach? Co Was najbardziej w Nas pociąga? :) Charakter? To jak się zachowujemy w danych sytuacjach? To jak się ubieramy czy malujemy? Nasz sposób myślenia? Mam tylko nadzieję, że wygląd kobiety to nie jedyne co lubią mężczyźni :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Co lubią mężczyźni w kobietach?

Napisał(a): gość -

marzenie1980
gość mężczyźni w kobietach lubią stanowczość ;)
A ja pewna byłam, że to niezdecydowanie właśnie się Wam podoba :P
Wasze niezdecydowanie musi się nam podobać. Wy kobiety z tym się rodzicie, a my faceci traktujemy to jako bonus. Jedni to lubią inni nie ale trzeba z tym żyć :D

Pozdrawiam

Napisał(a): Gość -

gość mężczyźni w kobietach lubią stanowczość ;)
A ja pewna byłam, że to niezdecydowanie właśnie się Wam podoba :P

Reklama

Napisał(a): gość -

mężczyźni w kobietach lubią stanowczość ;)

Napisał(a): Gość -

Mężczyźni kochają w kobietach wszystko! Bo jesteście całym naszym światem ;) Nie da się rozdzielić, co tak naprawdę lubimy w kobietach...

Reklama