128
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +-12
128 ppt ?

Co mam zrobić... On ma dziewczynę ja mam chłopaka, ale ... (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co mam zrobić... On ma dziewczynę ja mam chłopaka, ale ...

Napisał(a): gość -

Wez zacznij uzywac glowy w zyciu a nie dolnych czesci ciala bo od tych glupot kobiecych to juz glowa boli ,kiedys to wszystko mialo miejsce w hirarchi a dzisiaj sie ludziom w glowach przewrocilo jak nie umiesz zyc w zwiasku to zyj samotnie ,bo w zwiazku to jest jak w pracy sa tez i obowiazki ,duzo szczescia zycze
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Napisał(a): PoProstuAdam -

Blumenna
Za 1,5 roku planuje wziąć ślub z moim chłopakiem, wszystko już załatwione. Ale od kilkunastu dni zaczął odzywać się do mnie Nasz wspólny znajomy, zawsze mi się podobał, jednak uważałam że taki gość jak on nigdy nie spojrzy na taką jak ja...
Jednak od pewnego czasu on zaczął dzwonić pisać i adorować mnie... Jest taki romantyczny, nigdy nie napisał mi,że mnie kocha wprost jednak daje mi wiele do zrozumienia. ON ma dziewczynę ja mam chłopaka, ale on twierdzi,że dla mnie jest w stanie ja zostawić, że czeka tylko na mój znak.. Sama nie wiem już czego chce, czy pakować się w to wszystko ( i spróbować po kryjomu przed moim narzeczonym), czy zakończyć tą w miarę krótka znajomość?
co powinnaś zrobić??Strzel sobie BARANA ze ścianą... Pustaku..

Reklama

Myślę, że powinnaś spróbować z tym chłopakiem ale oczywiście po kryjomu. Na początek uprawiajcie seks analny w końcu to nie jest zdrada, nie będzie śladu spermy w pochwie, narzeczony nie domyśli się. Tak więc przez okres kiedy będziesz go testować niech cie wali w dupę. Daj znać czy się podobało :)

gość Myślę, że powinnaś spróbować z tym chłopakiem ale oczywiście po kryjomu. Na początek uprawiajcie seks analny w końcu to nie jest zdrada, nie będzie śladu spermy w pochwie, narzeczony nie domyśli się. Tak więc przez okres kiedy będziesz go testować niech cie wali w dupę. Daj znać czy się podobało :)
Też jestem tego zdania, daj się zerżnąć w tyłek, jak Ci zaleje czarną formę to nic się nie stanie, poczujesz wtedy rozkosz rodem z piekła. PAMIETAJ TYLKO WALENIE W TYŁEK!

Blumenna
Za 1,5 roku planuje wziąć ślub z moim chłopakiem, wszystko już załatwione. Ale od kilkunastu dni zaczął odzywać się do mnie Nasz wspólny znajomy, zawsze mi się podobał, jednak uważałam że taki gość jak on nigdy nie spojrzy na taką jak ja...
Jednak od pewnego czasu on zaczął dzwonić pisać i adorować mnie... Jest taki romantyczny, nigdy nie napisał mi,że mnie kocha wprost jednak daje mi wiele do zrozumienia. ON ma dziewczynę ja mam chłopaka, ale on twierdzi,że dla mnie jest w stanie ja zostawić, że czeka tylko na mój znak.. Sama nie wiem już czego chce, czy pakować się w to wszystko ( i spróbować po kryjomu przed moim narzeczonym), czy zakończyć tą w miarę krótka znajomość?
nie ma większej, bardziej bolesnej niż romans kobiety z którą planuje się małżeństwo z przyjacielem! Nic tak nie boli i niszczy i MIŁOŚĆ I TĄ PRZYJAŹŃ. Szkoda mi Twojego chłopaka bo widzę, że ani kobiety ani przyjaciela nie można mu pozazdrościć! Oboje już myślą o romansie albo wspólnym życiu. Ten przyjaciel "bohater" czeka na twój ruch, czyli aż Ty odejdziesz od swojego, a masz pewność,że zostawi swoją? A jak wystawi Cię na pośmiewisko, może zależy mu tylko na kilku szybkich numerkach? Wyjdziesz na zdzirę i słusznie. Trochę empatii! wyobraź sobie że dowiadujesz się, że Twój facet, z którym chcesz spędzić resztę życia rozważa albo już romansuje z Twoją najbliższa przyjaciółką. Ludzie co się z Wami dzieje! To wierność i uczciwość nic już dziś nie znaczą? Po ile macie lat? A jeżeli już tak, to zostaw najpierw swojego faceta i zachowaj się jak należy. Odwołaj ślub. Jak myślisz już o innym, to trzeba być fair w stosunku do tego obecnego. W sumie i tak ma chłopak życie zmarnowane, chyba, że znajdzie kiedyś prawdziwą miłość. Jeżeli to coś więcej niż przelotne zakochanie, to trzeba zakończyć NAJPIERW jeden związek a potem zaczynać nowy. Romans nie doprowadzi do niczego dobrego, dla żadnego z Was. Twój chłopak też zasługuje na szczęście. Jeżeli Ty już myślisz, że nie jest to ten, to zachowaj się jak człowiek. Podobno prawdziwych mężczyzn poznaje się nie po tym jak zaczynają, ale jak kończą. Jak dla mnie, do kobiet też się spokojnie może to tyczyć. Nie okłamuj! Lepiej to przemyśl. I to dobrze.

Widziałem wiele, ale jak się okazuje, są osoby jeszcze głupsze, niż dotychczas myślałem, że są na świecie. Masz mężczyznę, przyszłego męża, chciałaś być mu wierna i... twoje postanowienia są nic nie warte. Jesteś niestabilna, nieodpowiedzialna i po prostu jesteś zwykłą kombinatorką, która dba, by się jak najwygodniej ustawić. Kiedyś ktoś ciebie zrobi w konia i uda miłość, by cie wykpić. Dostaniesz wówczas za swoje...

gość
gość oddaj mu się! Twój narzeczony nie musi o niczym wiedzieć;)
A jak się dowie to wiesz co może się stać... Oboje będą tego żałować.
i to tu widzisz problem, że się nie dowie, tak? Brawo! Pokolenie gimnusowe wchodzi w życie i masakra jakaś się robi. Chodzi o to, że zdrada to zdrada i to czy się dowie czy nie, nie ma najmniejszego znaczenia. Liczy się świadomość i ODPOWIEDZIALNOŚĆ! To jest drugi człowiek, któremu się planuje ślubować coś. Coraz większa beztroska panuje w obyczajach. I dziwicie się później, że tak trudno znaleźć normalnego chłopaka/dziewczynę. Czemu ludzie tak się kamuflują, skrywają kim są, bo tak jest. Ano wystarczy, że raz czy dwa chłopak czy dziewczyna zostanie zdradzona w taki oto beztroski sposób i gotowe. Nie ma bata, żeby zaufał/a i weszła w kolejny związek. Albo nie będzie w nie wchodzić, albo stanie się sam/a bezwzględnym człowiekiem, który się z niczym i nikim nie liczy. No to jest właśnie efekt tego bezstresowego wychowania i niezobowiązującego podejścia do związku. Idźcie dalej tą drogą, to rozwalicie ten kraj. Bo nic nie zbudujecie. Ani związku z drugim człowiekiem, ani relacji z resztą społeczeństwa, a one opierały się zawsze na pewnych wartościach. I lepiej, żeby się dowiedział! To będzie jeden z najgorszych dni w jego życiu, bo straci i przyjaciela i dziewczynę (a dla normalnego! człowieka nic nie boli tak jak zdrada dwóch najbliższych osób). Ale może spotka kogoś, kto go pokocha i da szczęście, a nie będzie zdradzał. Jemu też się coś należy od życia. Szkoda mi go.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co mam zrobić... On ma dziewczynę ja mam chłopaka, ale ...