0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +1
0 ppt ?

Co możecie powiedzieć na to ? (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co możecie powiedzieć na to ?

Napisał(a): gość -

Poznałem dość czasu temu dziewczynę świetny kontakt itd nagle coś urwało trafimy się czasem pogadamy ,na początku znajomości pogadało się pisało ,dobrze czułem że ma faceta ,jednak potem po gdzieś 5mięsiącach znajomości sama mi môwiła ,ja też co wiedziała ,wgl robiła wrażenie jak ja że coś jest ,opowiadała mi o sobie itd .Było dużo lepiej myślę kontakt choć mam wrażenie że dalej jest to samo że jej się podobam ,jakby nie ukrywa zainteresowania widać to raczej mnie nie spuszcza z oczu a nawet nie patrzę to jakby czuję jej wzrok ,kiedyś rozmawialiśmy to jakby chciała coś powiedzieć nie potrafiła ,ogôlnie cieszy się na môj widok widzę to ,a kontakt wzrokowy podczas rozmowy jest cały czas.Pamiętam że coś było że myślałem czy do niej się odezwać to uśmiechem mnie przyciągała zawsze przy mnie myślę wesoła jak rozmawia .Po za tym myślę dość bystra i mądra jest i wgl ,a wygląd nie ma jakaś miss zadbana normalna ładna dziewczyna i wygląda jak powinna kobieta nawet trochę zeszczuplała mi się wydaje .Generalnie widać że dba o siebie .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co możecie powiedzieć na to ?