99
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +0
99 ppt ?

Co można kupić przyjaciółce na urodziny? (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Co można kupić przyjaciółce na urodziny?

Napisał(a): gość -

Proponuję kupić fajny zestaw np owoców w syropie (limonki, cytrynki, pomarańcze, mango, maliny, wiśnie z rumem itp). Takie super rzeczy produkuje Eterno, można dostać w dobrych sklepach ze zdrowa żywnością. Ja w tym roku dostałam zestaw konfitur: maliny z migdałami, pomarańcze z likierem, truskawki z migdałami i pigwę z imbirem w miodzie. Jakie to było pyszne. Tak się zainspirowałam, że sama teraz robię ludziom takie prezenty i sa zachwyceni.

Reklama

Zależy jakimi finansami dysponujesz. Ale możesz kupić na prezent jakiś fajny zabieg lub serie zabiegów np pod oczy. Ja kupiłam mojej siostrze zabieg pilingu peptydowego (w Klinice BBC). Była bardzo zadowolona i miała tez dzięki temu chwile dla siebie.

Ja dostałam od koleżanki w prezencie sesje masażu relaksacyjnego (w klinice Urody na Bolkowskiej), a w tym czasie koleżanka została z moim dzieckiem. To był najlepszy prezent! Miałam chwile przyjemności dla siebie!

Moja mama kupiła mi w prezencie zabieg Thermolifting Zaffiro. Super sprawa, dokupiłam sobie jeszcze do tego 3 zabiegi dodatkowo. Fajny pomysł na prezent, mobilizuje, żeby wreszcie o siebie zadbać. :-) Moje zbiegi robiłam w WellDermie w Warszawie. Świetna klinika! Bardzo wysoka jakość obsługi klienta!

jak się człowieka w miarę dobrze zna to po wejściu na sklep będziesz wiedziałą co kupić, wejdź na avans.pl mają mnóstwo kategorii znajdziesz coś co będzie pasowało do charakteru Twojej przyjaciółki

A może taki bon na masaż gorącymi kamieniami lub masaż aromaterapeutyczny? Ja ostatnio dostałam na urodziny taki bon do Rituals SPA na masaż i byłam zachwycona. Zamiast kupować jakieś pierdoły najlepiej kupić właśnie coś takiego.

Może fajny zestaw do włosów? Albo jakaś metamorfoza - nowa fryzura? A może nawet przedłużanie włosów? Zależy jakimi funduszami dysponujesz. Mogę polecić bardzo fajny salon fryzjerski - Miraflores na Bielanach. Jest tez na miejscy profesjonalny trycholog.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co można kupić przyjaciółce na urodziny?