1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +848
1 tys. ppt ?

Co myślicie o akcji "Świecka szkoła" (1171)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Co myślicie o akcji "Świecka szkoła"

Napisał(a): ksenofobia -

Marcin65]
~Pani Dąb
Marcin65 [cytat kogo=~Pani Dąb Nie rozumiecie.
Bóg jest wszechmogący ale to ludzi nie zwalnia z myślenia.

Dopomaganie Boga polega na powstrzymywaniu człowieka przed popełnieniem bestialskiego postępowania.
Oczywiście że Bóg wie jakie mogą być następstwa takiego czynu ALE JEŻELI TOBIE NIE DOPOMAGA BÓG ,to cię NIE POWSTRZYMA !

Ty masz ROZUM I MASZ MYŚLEĆ !!

Gdyby Bóg miał we wszystkim ciebie wyręczać , to by stworzył AUTOMAT a nie CZŁOWIEKA.
Pani Dąb / BÓG
Ja bym chciał żeby był wszechmogacy
Ja nawet o to błagam
Może by sam zaczął finansowac swoje przybytki i rozliczac ksiezy za dziadostwo jakie czynia
Mniemam jednak że wszechmogący nie jest
Do tej pory ma problem z kasą[/cytat/

To co ty chcesz to dla Boga jest mało ważne.
Człowiek tylko żąda ale Bóg kiedy przemawia do ludzi ,a ma swoje sposoby to człowiek stawia swoje warunki .
Tylko tu na forum widać jak się ludzie zachowują - udowodnij że Bóg istnieje bo jak nie ....itd..
Inny krzyczy - przecież Boga nie ma .........

Bóg widzi i słucha ale nie zmusza człowieka do wierzenia w Niego - NIE TO NIE ale przychodzi taki moment, że ci co obrażali Boga nagle się nawracają bo poczuli lęk przed śmiercią.

Człowiek któremu Bóg DOPOMAGA to nie musi Go błagać , wystarczy że Go poprosi, podziękuje , zażartuje, poskarży się , uśmiechnie .
Taki człowiek NIE BĘDZIE biegał do kościoła i w nim przesiadywał , nie będzie zamawiał mszy , nie będzie biegał na cmentarz czy znał na pamięć biblię , nie będzie ciągle odmawiał różańca itd..

Będzie chodził do kościoła bardzo rzadko , chodził na cmentarz bardzo rzadko a biblię będzie znał jakieś poszczególne wersety a różaniec będzie próbował odmawiać a Bóg go w trakcie odmawiania uśpi czy sprowadzi gościa do domu.

Robi to po to aby taki człowiek nie był szykanowany przez resztę społeczeństwa , przez takich ludzi którzy myślą że wierzą w Boga , że idą za Nim a idą za Szatanem.
Co Szatan im podpowie oni biegną i wmawiają innym że bez religii nie są z Bogiem.

Już pisałam na ten temat ale powtórzę.

Przybytki o których wspominasz nie pochodzą od Boga .
Bóg z nimi nie ma nic wspólnego.

Kościoły , zakony, sanktuaria i wszystkie inne to przybytki założone przez ludzi w celu zarobkowania.

To że ty czy inni ludzie dajecie na tacę , na remonty, msze, kwiaty na utrzymanie tych darmozjadów to wasz problem A NIE BOGA.

CHCECIE TO DAJECIE I NIE MIESZAJCIE DO TEGO BOGA.!

Tyle się o tym mówi, pisze a ludzie renty , emerytury , majątki przekazują na utrzymanie tych oszustów, łgarzy .
Najlepszym przykładem jest Rydzyk - żyd który śmieje się w głos z Polaków.
Ale to człowiek jest głupi i tak czyni.
Ty chcesz być mądrym człowiekiem to nie utrzymuj tych leni, oszustów.
Pani Dąb / BÓG

Po zastanowieniu,a własciwie nie.....nie po zastanowieniu
Od razu mi sie podobało to co napisałaś
Popieram w 100%
Chyba jaśniej już nie można
Nie czytałem byc może wszystkich twoich wypowiedzi więc pewnie stąd moje przekonanie o tym że pisze z następnym nawiedzonym mocherem,ale jesli postępujesz tak jak napisane w odpowiedzi do mnie to pełen szacunek i poparcie i dziękuję bardzo
Oby więcej takich ludzi to może w koncu będzie normalnie
Rydzyk prowadzi działalność misyjną która nie podoba się lewackim pomiotom
INTERIA.PL

Re: Co myślicie o akcji "Świecka szkoła"

Napisał(a): Darek754 -

Najwyzszy czas,aby religia byla dodatkowym ,,elementem"nauczania poza szkola Kler boi sie utraty zainteresowania religia,dlatego za wszelka cene broni aktualnego systemu nauczania-przeciez dzieci,to prosty I latwy kasek dla kosciola,aby za sprawa wspomnianych owieczek,byc jak najblizej wiernych

Re: Co myślicie o akcji "Świecka szkoła"

Napisał(a): frankeman -

Zaprawdę powiadam ci - religia w szkołach to nie cel, to sposób realizacji prawdziwego celu.
Prawdziwym celem jest zawładnięcie pewnego terytorium, zarówno w sensie fizycznym, jak i mentalnym.
Jak idę z psem na spacer, to pies wącha i szczy. W szczaniu nie chodzi jedynie o oddanie moczu, ale o zaznaczenie terytorium. Pies szczy, żeby inne psy wiedziały, że to jego terytorium.
Ponieważ publiczne szczanie przez klechów byłoby nieeleganckie, to zamiast szczania wciskają się do szkół, na uroczystości państwowe, do wojska, do szpitali, wszędzie gdzie tylko się da.
Chodzi o to, żeby inni widzieli, że terytorium jest już zajęte.
A po co zajmuje się terytoria ? No na pewno nie po to, żeby je wspomagać finansowo, a dokładnie na odwrót. He, he, he :)

Re: Co myślicie o akcji "Świecka szkoła"

Napisał(a): ~gosc1 -

ksenofobia Brednie . W PRL nauka religii odbywała się poza szkołą i jakoś kościół nie utracił zainteresowania . Nauka religii poza szkołą moze spowodować wzrost zainteresowania tak jak to było w PRL
Na szczęście komunę obaliliśmy choć do dzisiaj się to niektórym nie podoba. Komuchy propagowały ateizm i wiemy jak to wyglądało. Teraz mamy wolność i dopóki ludzie będą pamiętać to jak ci ludzie wprowadzali "świeckość" to mamy szansę się przed tym obronić.

Re: Co myślicie o akcji "Świecka szkoła"

Napisał(a): Gość -

jak już nieraz pisałem - państwo jedno a wiara co innego -przecież nie wszyscy są katolikami , dlaczego wszyscy mają płacić za naprawdę niewielki ułamek obywateli (bo prawdziwych katolików mamy jak na lekarstwo --moherki to osobne gnidy ) powinno być jak dawniej nauka religii po za szkołą , kto chce to uczęszcza , normalnie by było by wierni utrzymywali swoje sekty , członkowie partii swoje partie ----- DOŚĆ DOJENIA I OKRADANIA CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA

Re: Co myślicie o akcji "Świecka szkoła"

Napisał(a): pintapalec -

Wyobraźcie sobie taką sytuacje..
Polska podpisuje z Rosja układ, na podstawie którego Polska będzie utrzymywać na swój koszt wszystkie ambasady Rosji i rosyjskie uczelnie wyższe na terenie kraju.

Polska zgodzi się, aby Rosja posiadała na terytorium kraju siatkę jawnych funkcjonariuszy, zarówno obcego pochodzenia jak i rekrutowanych miejscowo.

Funkcjonariusze ci będą mieli gwarantowany wstęp do szkół, szpitali, wiezień, jednostek wojskowych, w celu gromadzenia informacji i prowadzenia działań propagandowych i manipulacyjnych na rzecz Rosji i jej interesów.

W stosownych przypadkach będą mieli tez pensje i przywileje takie same jak pracownicy tych ośrodków, ale pod wieloma względami nie będą podlegać takim samym przepisom np. ci w szkołach nie będą podlegali kuratorium i ministerstwu, ponadto Polska przyzna im bezpłatna opiekę medyczna i emerytury.

W przypadku łamania prawa przez tych funkcjonariuszy, o ile nie zostali złapani na uczynku, Moskwa zastrzega sobie prawo do nie informowania polskich władz i podejmowania kroków zgodnie ze swoimi interesami - np. tuszowania sprawy, zastraszania ofiar, przenoszenia winnych na inna placówkę, kłamania, oskarżania innych etc.

Rosja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania swoich funkcjonariuszy do otwartego krytykowania i wpływania na polska politykę wewnętrzna i zewnętrzna, prawa obywatelskie, kierunki badan naukowych i inny dowolny aspekt życia społecznego i politycznego - Rosja zastrzega tez, ze jest niezależnym państwem i Polska nie ma tam prawa krytyki a manipulacje są niedopuszczalne.

Polska ma też oddać Rosji wszystkie ziemie i nieruchomości jakie kiedykolwiek należały do władz Imperium Rosyjskiego lub Związku Radzieckiego albo obywateli któregoś z tych krajów.

Podoba się? Nie? A co jeżeli to były by Niemcy? Też nie? A gdyby to był Izrael? Na pewno nie! O, wiec dlaczego zgodziliśmy się na coś takiego w stosunku do WATYKANU -który zawsze trzymał z zaborcami i potępiał nasze wszystkie powstania narodowe? Wychwalając jednocześnie wrogie działania zaborców..

W taki sposób tworzy się państwo klerykalno wyznaniowe..

Re: Co myślicie o akcji "Świecka szkoła"

Napisał(a): TanitaMI -

ksenofobia Uwag takich jak ty nie warto brać pod uwagę bo to wy jesteście ułamkiem % w społeczności i nie zakrzyczycie reszty społeczeństwa .
Owszem-zakrzyczymy i nie żaden ułamek społeczeństwa tylko duża część.
Ludzie są coraz bardziej świadomi i co tu dużo mówić...nieźle wkurzeni na panoszenie się kleru w Polsce.Utrzymanie KK kosztuje Polskę rocznie 12 mld złotych.
A niech dalej walczą z kobietami,to będą chodzić z czarnymi parasolkami w d...ie.
I nie zrobimy tego dla ich przyjemności.
Zbierają się nad KK ciemne chmury,choć z swoim zadufaniu i oczadzeniu władzą zdawają sie tego nie dostrzegać.I dobrze.Gdy sie opamiętają będzie już za późno.
I sprawdzi się na nich przepowiednia apokaliptyczna:
-Siedzę jak królowa,żałoby nie zaznam.W jednym dniu przyjdzie na ciebie żałoba,śmierć i zagłada,bo grzechy twoje urosły aż do nieba i wspomniał Pan na twe nieprawości-Amen

Re: Co myślicie o akcji "Świecka szkoła"

Napisał(a): ~gosc1 -

Ziemowitt jak już nieraz pisałem - państwo jedno a wiara co innego -przecież nie wszyscy są katolikami , dlaczego wszyscy mają płacić za naprawdę niewielki ułamek obywateli (bo prawdziwych katolików mamy jak na lekarstwo --moherki to osobne gnidy ) powinno być jak dawniej nauka religii po za szkołą , kto chce to uczęszcza , normalnie by było by wierni utrzymywali swoje sekty , członkowie partii swoje partie ----- DOŚĆ DOJENIA I OKRADANIA CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA
Niewielki ułamek obywateli to są ateiści. I mimo to płacimy na nich pieniądze. Większość Polaków to osoby wierzące. Nie tylko katolicy. Inne religie podobnie jak i ateiści też korzystają z pieniędzy z budżetu. Nie zapominaj że większość pieniędzy w budżecie państwa wpływa od katolików. Nie zapominaj też że Kościół więcej daje państwu niż otrzymuje.

Re: Co myślicie o akcji "Świecka szkoła"

Napisał(a): pintapalec -

~gosc1
Ziemowitt jak już nieraz pisałem - państwo jedno a wiara co innego -przecież nie wszyscy są katolikami , dlaczego wszyscy mają płacić za naprawdę niewielki ułamek obywateli (bo prawdziwych katolików mamy jak na lekarstwo --moherki to osobne gnidy ) powinno być jak dawniej nauka religii po za szkołą , kto chce to uczęszcza , normalnie by było by wierni utrzymywali swoje sekty , członkowie partii swoje partie ----- DOŚĆ DOJENIA I OKRADANIA CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA
Niewielki ułamek obywateli to są ateiści. I mimo to płacimy na nich pieniądze. Większość Polaków to osoby wierzące. Nie tylko katolicy. Inne religie podobnie jak i ateiści też korzystają z pieniędzy z budżetu. Nie zapominaj że większość pieniędzy w budżecie państwa wpływa od katolików. Nie zapominaj też że Kościół więcej daje państwu niż otrzymuje.

Re: Co myślicie o akcji "Świecka szkoła"

Napisał(a): ~gosc1 -

Edward44 Podobno mamy Państwo świeckie,to dlaczego wpuszczono klechów do szkół.Przecież oni ogłupiałą nasze dzieci - głoszą bzdury a jest XXI wiek.
Obawiam się że to ciebie ktoś ogłupił i wmówił że mamy świeckie państwo...
Mamy XXI w, komputery, telewizję, internet, powszechny dostęp do książek a mimo to jeszcze na świecie trafiają się ateiści... religia w szkole jest więc potrzebna.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co myślicie o akcji "Świecka szkoła"