8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +6
8 ppt ?

Co myślicie o dyskryminacji mężcyzn (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co myślicie o dyskryminacji mężcyzn

Napisał(a): PuszekOkruszek -

Mężczyzni są w Polsce ( i nie tylko tu ) dyskryminowani na każdym kroku . W kwestii przejscia na emeryture , w kwestii niedostepnosci do niektórych zawodów ( nikt nie zabrania kobietom pracować w kopalni ale im się nie chce ) , czy też w kwestii prawa ( po rozwodzie ) do wychowywania dzieci .

Reklama

Napisał(a): jax55 -

~klik nie zdawałam sobie z tego sprawy dopóki nie przeczytałam artykułu "Ciąża wbrew decyzji partnera" ja jestem z innej epoki ,nie przyszłoby mi do głowy tak postępować
Tak zwany zegar biologiczny czy instynkt macierzyński nie jest znany mężczyzną więc dziwię się, że nie rozumiesz kobiet.

Reklama

Napisał(a): ~klik -

jax55
~klik nie zdawałam sobie z tego sprawy dopóki nie przeczytałam artykułu "Ciąża wbrew decyzji partnera" ja jestem z innej epoki ,nie przyszłoby mi do głowy tak postępować
Tak zwany zegar biologiczny czy instynkt macierzyński nie jest znany mężczyzną więc dziwię się, że nie rozumiesz kobiet.
to usprawiedliwia oszustwo??

Napisał(a): jax55 -

~klik
jax55
to usprawiedliwia oszustwo??
Nie usprawiedliwia, wyjaśnia jedną z wielu przyczyn.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Co myślicie o dyskryminacji mężcyzn