39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń280
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +-13
39 ppt ?

Co na ból brzucha? (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Co na ból brzucha?

Napisał(a): ~paula932 -

~krajka a jesli bol brzucha doskwiera przez problemy z trawieniem to polecam sobie stosowac Cholestil Max okolo tygodnia i dolegliwosci mijaja. Oczywiscie trzeba tez pamietac o zdrowym zywieniu i piciu conajmniej 2L wody dziennie!
Dokładnie tak jak mówisz 2 l dziennie wody to minimum ja też jakiś czas temu kupiłam sobie na trawienie ten Cholestilmax Pani w aptece mi go poleciła twierdziła że jest najlepszy na takie problemy i w sumie to miała rację

Reklama

Napisał(a): ~Iwona -

Ja biorę czasami cholestil max, ale przyznam że na zegrek nie patrze. Wydaje mi się że nie, a wiadomo że jak nas coś boli to chcemy już. Tutaj jakoś to przychodzi w miare szybko po leku. I taka ulga jest wtedy, bo całkiem inaczej się człowiek czuje i funkcjonuje

Napisał(a): ~Ermka -

Mnie żadne środki przeciwbólowe nie pomagały a po te najmocniejsze nie chciałam sięgać. W końcu przy doborze antykoncepcji lekarz znalazł dla mnie świetne rozwiązanie jakim okazała się wkładka hormonalna levosert. Po założeniu wkładki krwawienie z miesiąca na miesiąc zrobiło się delikatne, pmsy zniknęły a ja mam stałe zabezpieczenie przed ciążą.

Napisał(a): ~nejn -

najczęsciej brzuch boli mnie jak sobie pozwolę na nocne obrzarstwo, czasami ciężko się powstrzymać, zestaw przekąsek do filmu musi być a nie są to warzywa, chyba że smażone ;) mam na to swój sposób, cholestil max, szybko poprawia trawienie i ne musze się martwić ze znów rozboli mnie brzuch
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co na ból brzucha?