9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Co na ból zębów (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co na ból zębów

Napisał(a): gość -

Możesz zacząć od specjalistycznych past do zębów, zazywczaj wtedy ból przechodzi, ale jeśli to nie pomoże to wizyta u dentysty to będzie raczej konieczność, jeśli nie będziesz chciała znosić tych dolegliwości. Dentysta polakierowałby Ci miejsca, które masz nadrważliwe i byłby spokój. Miałam to robione kiedyś u dr Adama Popko (http://www.popkoadam.pl/).

Re: Co na ból zębów

Napisał(a): gość -

Nadwrażliwość to bardzo przykra dolegliwośc, naprawdę. Wiem, doświadczyłam. Mój dentysta (http://www.przychodniadental.pl/) polecił mi stosowanie pasty do nadwrażliwych zębów i w razie jakby nie pomogło to mógłam przyjść na lakierowanie szyjek zębowych, ale póki co pasta się sprawdza a bólu już nie odczuwam.

Re: Co na ból zębów

Napisał(a): Nijama -

Mi pomógł krem znieczulający, którym posmarowałam dziąsła i wargi. Jest świetny, bo niszczy ból szybko i nie psuje narządów wewnętrznych no i można sobie odpuścić na chwile dentyste :) ja swój kupiłam na super stronce http://www.na(...)rost.pl przyszło szybko i było najtaniej w sieci. polecam :)

Re: Co na ból zębów

Napisał(a): gość -

Ajona daje radę, ale wiadomo, że zęby też muszą być systematycznie myte, duże znaczenie ma dieta. Zanim moje zęby zaczęły wyglądać tak jak teraz, tego czasu minęło sporo - teraz jest naprawdę w porządku, duża przemiana, wyglądają jak należy i tak miało być.

Re: Co na ból zębów

Napisał(a): Gość -

jeśli chodzi o nadwrażliwość zębów czasem warto tez zmienić pastę do mycia na lepszą, nie taka w drogerii, ale apteczną. Mój mąż strasznie długo zmagał się z nadwrażliwością, kupiłam mu paste w aptece i mu przeszło.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co na ból zębów