4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
4 ppt ?

Co na budowę masy mięśniowej (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co na budowę masy mięśniowej

Napisał(a): ~Arcik -

Cześć wszystkim, szukam jakiś leków i supli, które pomogą w szybkim czasie zbudować masę mięśniową. Kolega zamówił kilka paczek suplementów z Ukrainy i szczerze efekt jest widoczny, a minęło może 2-3 msc. Ktoś z Was ma doświadczenie w tej kwestii i może polecić coś skutecznego?
INTERIA.PL

Re: Co na budowę masy mięśniowej

Napisał(a): ~Ryszkowu -

Człowieku, żadnych środków z nieznanych źródeł! Zrobisz sobie krzywdę na całe życie. Idź do lekarza sportowego niech coś przepisze, możesz też wziąć receptę z www.lekarzonline.eu - tylko nie kombinuj z nieznanymi specyfikami! Wiem co mówie

Reklama

Napisał(a): ~Brodono -

~Ryszkowu Człowieku, żadnych środków z nieznanych źródeł! Zrobisz sobie krzywdę na całe życie. Idź do lekarza sportowego niech coś przepisze, możesz też wziąć receptę z www.lekarzonline.eu - tylko nie kombinuj z nieznanymi specyfikami! Wiem co mówie
Podpisuje się pod tym obiema rękami, nie bierz nic z neta, szczególnie jeśli niewiadomego pochodzenia. Najlepiej po receptę i z apteki, jak lekarz nie chce dać to próbuj na lekarzonline.eu

Napisał(a): ~Marckin -

~Brodono
~Ryszkowu Człowieku, żadnych środków z nieznanych źródeł! Zrobisz sobie krzywdę na całe życie. Idź do lekarza sportowego niech coś przepisze, możesz też wziąć receptę z www.lekarzonline.eu - tylko nie kombinuj z nieznanymi specyfikami! Wiem co mówie
Podpisuje się pod tym obiema rękami, nie bierz nic z neta, szczególnie jeśli niewiadomego pochodzenia. Najlepiej po receptę i z apteki, jak lekarz nie chce dać to próbuj na lekarzonline.eu
Kolega dobrze Ci radzi. Sam korzystam często z środków wspomagających wzrost mięśni, ale tylko pod okiem lekarza sportowego. Pomysł z przedłużaniem kuracji już online np. na lekarzonline.eu bardzo trafiony.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Co na budowę masy mięśniowej