1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń141 tys.
  • Odpowiedzi171
  • Ocen na +92
1 tys. ppt ?

co na mszyce? (172)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: co na mszyce?

Napisał(a): Helena -

Kupiłam rolkę wstązki w kolorze żółtym. Podzielam 40 cm odcinki i wiąże na drzewach drzewach i gdzie trzeba i w tydzień jest po Koszycach. Przulatuja biedronki i zjadają, jeszcze skuteczniejsze są ich larwy. Wyglądają jak małe larwy stronki Aleksa malutkie i nie są jak tamte pod liściem w kupić tylko osobno i to one najwięcej zjedzą mszyc. Jak nie wierzycie to zobaczcie czy żółte róże czy inne żólte kwiaty mają mszyce?

Napisał(a): ~Jendi -

Kochani 100% sposób znam go od babci. Trochę go zmodyfikowałem ale działa super. Puszczajcie w ogrodzie muzykę non stop, dzień i noc. Po kilku dniach tak się biedy umęczą tańcem że pomrą z wycieńczenia. W dawnych czasach babcia wyganiała dziadka do ogrodu aby ten grał na grzebieniu. 100% działa.[b][/b]

Napisał(a): ~else -

Helena Kupiłam rolkę wstązki w kolorze żółtym. Podzielam 40 cm odcinki i wiąże na drzewach drzewach i gdzie trzeba i w tydzień jest po Koszycach. Przulatuja biedronki i zjadają, jeszcze skuteczniejsze są ich larwy. Wyglądają jak małe larwy stronki Aleksa malutkie i nie są jak tamte pod liściem w kupić tylko osobno i to one najwięcej zjedzą mszyc. Jak nie wierzycie to zobaczcie czy żółte róże czy inne żólte kwiaty mają mszyce?
slonecznik mi zjadly

Napisał(a): ~jur -

[b][/b]Mam a raczej miałem podobny problem nie tylko z mszycami.Od ubiegłego roku wiem jak się go pozbyć. Metoda jest dosyć prosta. Torebkę granulowanego czosnku zalewam bardzo gorąca woda w słoiku ca 1ltr i po zalaniu słoik zamykam.Po dwóch -trzech dniach tak powstały napar oddzielam od osadu i trochę rozcieńczam przegotowana woda.Taka miksturę wlewam do opryskiwacza i opryskuje nie tylko mszyce. Działa bardzo dobrze.
Powodzenia w walce.
« Wróć do tematów
Do góry strony: co na mszyce?