409
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28 tys.
  • Odpowiedzi124
  • Ocen na +0
409 ppt ?

co na obwisły biust? (125)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: co na obwisły biust?

Napisał(a): gość -

szczerze to przede wszystkim ujędrniacz w kremie plus masarz tylko taki masarz po którym ewidentnie biust się lekko napręży a brodawka się podniesie czyli skuteczny, nie minuta tylko tak zeby skutek byl widoczny. Systematycznie 1 -2 razy dziennie tak by kolor piersi sie troszkę poczeriwnił troszkę, nie cisnąc mocno tylko delikatnie systematycznie do efektu i tak przynajmiej z miesiąc. Lepszy wygląd to mocniejsze miesnie klaty. bierzesz dwie mineralne w dlonie i bijesz nimi brawo szerokim łukiem na zgiętych dłoniach przed sobą.na początku małe potem o wiekszej pojeności.... popróbuj ....

Reklama

Po pierwsze dieta bogata w witaminy E,A, kwas pantotenowy, kwas foliowy, minerały magnez, cynk, potas, żelazo, dużo białka i aminokwasów, kwas omega -6 i omega- 3 w stosunku 5 do 1. Czyli nalezy jeść ryby, wołowinę, jaja, sezam, ogórki zielone, pomidory, szczypiorek, pory, brokuły, pestki dyni. Po drugie ćwiczenia rozciągające 3 razy dziennie po 20 min - skłony, delfinki, itp. Po trzecie jak tu pisali inni biustonosz który jest elastyczny ale nie uciskający. Co do masażów to nie wiem, ale jeśli już to te są dobre na rozluźnienie mięśni i poprawę samopoczucia - polecam masaż karku, stóp, ale piersi?

Reklama

"Cyc nie kutas, stać nie musi" Tak powiadał wybitny malarz i znawca kobiecego ciała Franciszek Starowieyski. Uroda piersi kobiety tkwi w zachwycie jakie budzi u swego faceta. Nic piękniejszego nad dojrzałą, pod swym cięzarem opadającą pierś kobiety, którą się kocha. Wiek, zmarszczki nie mają znaczenia......

Reklama

Polecam Ci masaże wodne , okrężnymi ruchami polewaj biust koniecznie chłodną wodą !
sama po sobie wiem,że negatywnie wpłynęło na mój biust schudnięcie, trochę ciałka powinno zrobić swoje . no i mąż mąż niech dba , to przecież jego dwa magiczne guziczki !! :)

Mam 54 lata a biust jak u nastolatki -bardzo jędrny,pomimo,że schudłam 12 kg.Mąż mnie komplementuje na każdym kroku. A wszystko to, dzięki determinacji.Od lat, codziennie stosuję zimny prysznic,pływam ,ćwiczę i aplikuję odpowiednie kosmetyki do biustu.Taka inwestycja nic nie kosztuje a z pewnością zaprocentuje po latach. Zyczę wytrwałości i optymizmu.

Jest bardzo proste rozwiązanie. Są specjalne miseczki dołączane do kranu z zimną wodą. Masaż pod niewielkim ciśnieniem daje świetne rezultaty. Nie wierzcie w cudowne właściwości maści itp specyfików. Ja sprawdziłam na swoim biuście ( a mam rozmiar D). To działa!!! :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak poprawic obwisly biust
  • jak poprawic obwisly biust po ciazy
Do góry strony: co na obwisły biust?