160
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi69
  • Ocen na +1
160 ppt ?

Co na podraznioną skórę po mikrodermabrazji? (70)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co na podraznioną skórę po mikrodermabrazji?

Napisał(a): Gość -

Jestem po zabiegu mikrodermabrazji. Moja wrazliwa skóra stała się podrazniona, czerwona z uczuciem pieczenia. Kosmetyczka wcisnęła mi krem Zinalfat z racji tego, że jest jego zwolenniczka tym samym bardzo go zachwalajac. Czy na moją cerę się sprawdzi? Po jakim czasie moja skóra wróci do normalnego stanu?
INTERIA.PL

Re: Co na podraznioną skórę po mikrodermabrazji?

Napisał(a): gość -

mi nic nie było po mikrodermabrazji skóra była tylko troszkę zaczerwieniona, następnego dnia już nie było śladu- ja używałam wtedy kremów Aveneu czy coś takiego nie pamiętam dokładnie ale polecam bo super się sprawdził i nie był za tłusty. pzdr

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja mam cerę wrażliwą i suchą i mikro-dermabrazja zaszkodziła mi. Poszłam na zabieg ze względu na Blizne ale jak kosmetyczka zaczęła mi od niej zabieg okazało się, że zrobiła się prawie rana (skórne mi zdarła) więc dalej nie robiła mikro-dermabrazji a peeling kawitacyjny. Dała mi krem na przeprosiny który szybko goi rany. Chodziłam ze strupkiem około tygodnia. Tak sobie myślne czy ona powinna była ci robić ten zabieg na twoją cerę. Czy twoja cera się kwalifikuje na mikro-dermabrazję. Musisz kupić coś na regeneracje naskórka. Powodzenia :)

Ja po mikrodermabrazji używam właśnie Zinalfat, skóra po kazdym takim zabiegu ma trochę uszkodzen, a przy mroznej pogodzie nie wpływa to dobrze na jej proces gojenia. Kremik doskonale się sprawdza, wszelkie podraznienia zniknęły juz po kilku dniach. Krem działa antybakteryjnie co jest bardzo duzym plusem, po takich zabiegach nie sposób o jakąś infekcje. Jak dla mnie bez zarzutów. Polecam

Reklama

Reklama

U mnie po dermabrazji też skóra była podrażniona. Robiono mi ją w Krakowie- skóra była zaczerwieniona jeszcze przez tydzień :/ Wstydziłam się pokazać ludziom. Teraz na oczyszczanie skory stosuję peeling brzoskwiniowy hb- dobrze oczyszcza skórę. Na zabiegi do kosmetyczki nie zamierzam już chodzić!

Hej,

Ja robie mikro od około 3 lat i to bardzo mocna. Po takim zabiegu polecam do mycia twarzy Cetaphil , dobry krem lagodzaco nawilzajacy np. Avene Extreme Tolerance lub krem Ciclafate.
Trzeba uzywac na dzień nawet w pochmurny dzień kremow z filtrem min. 30 bo mogą powstać przebarwienia, pic dużo wody. Zaczerwienie, lekkie pieczenie i uczucie napięcia skory minie po kilku dniach , max. tydzień. Kremow z filtrem należy uzywac min. przez 2 tygodnie.

Mam nadzieje ze to pomoze. Mi mikro poprwaila znacząco stan skory, uważam ze zabieg jest super.

Atak na Kościół idzie ze wszystkich stron. Już im nie wystarczą Halowiny, szerzenie tzw. cywilizacji kondonów, naukę bicia konia pod postacią etyki - chcą iść dalej - wypędzić wiarę ze szkół i pozostawić nasze dziatki bezbronnymi wobec ataków sodomitów, koprofili i kaundelistów. Taki jest ich rajny plan! Ale my to przejżeliśmy. Jak dojdziemy do władzy to przerwiemy prześladowania kapłanów, zrealizujemy wszystkie zobowiązania państwa wobec Kościoła (zwrot 130 tys. ha i 5778 budynków.) Zakażemy jawnej onanii, kaundelizmu, mastactwa koprofilii i sodomii. Zakażemy cywilizacji kondonów. Ojciec już przygotowuje plan! kacaff, zwany mędrcem

Na pewno polecam to - Tonik Spray anti-irritativ HB, u mnie podrażnienia były obrzydliwe, a skóra nawet wyglądała brzydko. Po jakimś czasie wszystko się udało odmienić - skóra nawilżona, przyjemna w dotyku, i tak powinno być. Nie stosujcie byle czego...

Wszystkie Panie zatroskane o los cery po zabiegach estetycznych i kosmetycznych odsyłam do sprawdzonego preparatu Avene http://www.i-apteka.pl/product-pol-46378-AVENE-Cicalfate-emulsja-regenerujaca-po-zabiegach-40ml.html Moja znajoma dermatolog, która wykonuje zabiegi medycyny estetycznej poleciła mi to po nieudanej kuracji kwasami.. długa i przykra historia ale ta emulsja faktycznie koi i pomaga w szybszej regeneracji cery.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • skóra po mikrodermabrazji
  • krem po mikrodermabrazji
  • po mikrodermabrazji
  • skora po microdermabrazji
  • skora po mikrodermabrazji
  • mikrodermobazja czerwona piekaca twarz
  • zaczerieniona twarz po myciu i piecze
  • po mikridermabrazji na skire
  • ile trwa regeneracja skory po mikrodermabrazji
  • regeneracja skry po mikrodermabrazji
  • jaki krem po mikrodermabrazji
  • krem pi mikrodermabrazji
  • mikrodermabrazja czerwona skóra
  • czy po mikrodermabrazji skóra jest czerwona
  • mikrodermabrazja podrażnienie
Do góry strony: Co na podraznioną skórę po mikrodermabrazji?