160
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi69
  • Ocen na +1
160 ppt ?

Co na podraznioną skórę po mikrodermabrazji? (70)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co na podraznioną skórę po mikrodermabrazji?

Napisał(a): ~korda -

Peeling Thalasso od HB - robi swoje i powinien pomóc.
Ale jeśli chodzi o takie kosmetyki, to poza naturalnością, ogromne znaczenie ma również systematyczność. Peeling robię co kilka dni - to wystarczy dla utrzymania cery w sensownej kondycji. A jakiego peelingu wy używacie?

Napisał(a): ~myszeczka1 -

Pierwsza sprawa, to czy on był wykonany dobrze, bez przeciwwskazań. Ja się zawsze boję takich zabiegów, ponieważ mam skórę atopową i ona to średnio znosi takie różne zabiegi. Powiem szczerze, że jak narazie regularnie używam kosmetyków z http://atopis.pl/ i są one bardzo fajne. Świetnie łagodzą wszelkie zaczerwieniena.

Reklama

Napisał(a): ~Nysia -

Dokładnie, bardzo trzeba uważać z takimi zabiegami i z przeciwwskazaniami. Dlatego trzeba bardzo uważnie dobierać klinikę i lekarza, który powie również jak powinnaś pielęgnować skórę po zabiegu. Na temat mikrodermabrazji i przeciwwskazaniach możesz poczytać chociażby tutajhttp://vesuna(...)entowa/

Reklama

Napisał(a): ~Ilonax1 -

~Zofiia1 Czy mógłby ktoś coś więcej o tej klinice powiedzieć? Na forum trafiłam przypadkiem, szukając informacji o samej dermabrazji, bo właśnie się zastanawiam nad tym zabiegiem.
Moja mama miała robiony zabieg w Vesunie - co prawda nie mikrodermabrazji, ale usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym. Wszystko przebiegło bez zarzutu, miała świetną opiekę lekarską, tak więc w jej imieniu mogę szczerze polecić.

Napisał(a): ~pekodno -

Na pewno peeling Thalasso polecam. To już daje naprawdę duża zmianę i cera wygląda przy tym pozytywnie. Żeby uzyskać coś fajnego trzeba to robić odpowiednio często.
Nie zrobicie niczego od razu, ale po pewnym czasie ta poprawa będzie zdecydowana.
Nic nie dzieje się od razu.

Reklama

Napisał(a): ~MalaMii -

Jeśli ktoś zastanawia się nad zabiegiem, to najlepszym będzie, jak po prostu zamiast przeglądać fora i umówi się na konsultacje - równie dobrze może się od razu okazać po zebraniu wywiadu lekarskiego, że nie można mieć danego zabiegu. Tak więc mniej czytać, a więcej działać. :)]

Napisał(a): ~skakanka -

Przecież, jeśli same zaczniemy się diagnozować, to nagle się okaże, że co druga ma raka, a co trzecia jakąś rzadką chorobę skóry. Najpierw porozmawiajcie ze socjalistą, który pewnie odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości

Napisał(a): ~Kami -

To chyba oczywiste, że należy się konsultować ze specjalistą, a nie samej się diagnozować. Bo potem to wygląda tak jak mówisz. Według mnie na zdrowiu nie ma co oszczędzać. Lepiej się udać prywatnie do specjalisty. Przecież kolejki do przychodni potrafią być rozpisane na rok do przodu...

Napisał(a): ~aniela24 -

o tak zgadzam sie! Ja dowiedziałam się o neoglandynie właśnie na jakimś forum wiec stwierdzilam, ze bede je regularnie odwiedzac, bo odkryje super produkt i wlasnie tak bylo z neogladyna, szukalam czegos na sucha, luszczaca sie skora i znalazlam!

Napisał(a): ~Katarzynka -

Popieram, Neoglandyna przynosi ukojenie skórze. Moja skóra jest bardzo delikatna, dodatkowo czasem lubi mi wyskoczyć trochę krostek, chyba ze stresu...odkąd zaczęłam dostarczać regularnie kwasów tłuszczowych mojemu organizmowi, widzę wielką poprawę.

Napisał(a): ~czesiaiaia -

~Katarzynka Popieram, Neoglandyna przynosi ukojenie skórze. Moja skóra jest bardzo delikatna, dodatkowo czasem lubi mi wyskoczyć trochę krostek, chyba ze stresu...odkąd zaczęłam dostarczać regularnie kwasów tłuszczowych mojemu organizmowi, widzę wielką poprawę.
Tk, kwasy tłuszczowe rzeczywiście pomagają. Też to zauważyłam. Biorę neoglandynę i widzę efekty :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • skóra po mikrodermabrazji
  • krem po mikrodermabrazji
  • po mikrodermabrazji
  • skora po microdermabrazji
  • skora po mikrodermabrazji
  • mikrodermobazja czerwona piekaca twarz
  • zaczerieniona twarz po myciu i piecze
  • po mikridermabrazji na skire
  • ile trwa regeneracja skory po mikrodermabrazji
  • regeneracja skry po mikrodermabrazji
  • jaki krem po mikrodermabrazji
  • krem pi mikrodermabrazji
  • mikrodermabrazja czerwona skóra
  • czy po mikrodermabrazji skóra jest czerwona
  • mikrodermabrazja podrażnienie
Do góry strony: Co na podraznioną skórę po mikrodermabrazji?