160
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi69
  • Ocen na +1
160 ppt ?

Co na podraznioną skórę po mikrodermabrazji? (70)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Co na podraznioną skórę po mikrodermabrazji?

Napisał(a): gośćOlla -

O NovaClear słyszałam same dobre opinie i mi także poleciła je kosmetyczka, kupiłam jak do tej pory jeden krem i zaczynam stosować, pierwsze efekty są fajne, ale zobaczę i sprawdzę jak będzie dalej.

Reklama

Napisał(a): ~Paulina -

Ja ciągle szukam czegoś nieinwazyjnego, bo wiem jedno na operację plastyczną gotowa na pewno nie jestem. Trafiłam do Ego Med Spa w Krakowie [url=https://ego-medspa.pl/]https://ego-medspa.pl/[/url]
, ale oby więcej takich przypadków w moim życiu. Co mogę powiedzieć - świetne zabiegi z wykorzystaniem tak prostej metody jak tlen pod ciśnieniem, który jak mi wytłumaczono wprowadza te wszystkie preparaty jeszcze głębiej w skórę. Po zabiegu najfajniejsza jest ta gładkość skóry. Byłam na ampułce już 3 razy i na pewno na tym nie poprzestanę.

Reklama

Napisał(a): ~Helena -

~Jola NovaClear i seria repair - rewelacja, dla ukojenia cery po tego typu zabiegach u kosmetyczki.
A jak cenowo wypadają te kosmetyki i gdzie mogę je dostać ? Słyszę dużo dobrych opinii o marce NovaClear

Reklama

Napisał(a): ~DominikaM -

Zawsze po mikrodermabrazji przez kilka dni używam kremu barierowego 2DERM Reha Special firmy For Life & Madaga i skóra jest niesamowicie szybko zregenerowana, świeża, gładka. Tubka 20 ml jest wydajna, ale ja tego kremu używam również do dłoni, niekiedy ciała, więc zaopatrzyłam się w pojemność 100 ml z fajną pompką, tak naprawdę to podbierają mi go również inni domownicy :D

Jeśli szukacie czegoś sprawdzonego do zregenerowania skóry to polecam ten krem, wypróbowałam już różne, wcześniej byłam zadowolona z Cetaphilu, ale jak dostałam na próbę saszetkę Reha Special, to teraz już go nie zmieniam :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • skóra po mikrodermabrazji
  • krem po mikrodermabrazji
  • po mikrodermabrazji
  • skora po microdermabrazji
  • skora po mikrodermabrazji
  • mikrodermobazja czerwona piekaca twarz
  • zaczerieniona twarz po myciu i piecze
  • po mikridermabrazji na skire
  • ile trwa regeneracja skory po mikrodermabrazji
  • regeneracja skry po mikrodermabrazji
  • jaki krem po mikrodermabrazji
  • krem pi mikrodermabrazji
  • mikrodermabrazja czerwona skóra
  • czy po mikrodermabrazji skóra jest czerwona
  • mikrodermabrazja podrażnienie
Do góry strony: Co na podraznioną skórę po mikrodermabrazji?