Odpowiadasz na:
Co na podraznioną skórę po mikrodermabrazji?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Jestem po zabiegu mikrodermabrazji. Moja wrazliwa skóra stała się podrazniona, czerwona z uczuciem pieczenia. Kosmetyczka wcisnęła mi krem Zinalfat z racji tego, że jest jego zwolenniczka tym samym bardzo go zachwalajac. Czy na moją cerę się sprawdzi? Po jakim czasie moja skóra wróci do normalnego stanu?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Co na podraznioną skórę po mikrodermabrazji?

Napisał(a): ~anna -

repair z novaclear to najlepsze rozwiązanie. Mi jak mam tylko problem skórny to pomagają te kosmetyki. Dla mnie to jest ulubiona seria

Reklama

Napisał(a): ~Helena -

~Jola NovaClear i seria repair - rewelacja, dla ukojenia cery po tego typu zabiegach u kosmetyczki.
A jak cenowo wypadają te kosmetyki i gdzie mogę je dostać ? Słyszę dużo dobrych opinii o marce NovaClear

Napisał(a): ~gosc -

mi kosmetyczka polecila tez serie repair z novaclear po zabiegu, fajnie się sprawdzil teraz używam wielu kosmetykow od nich - sa super.

Reklama