658
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25 tys.
  • Odpowiedzi398
  • Ocen na +4
658 ppt ?

Co na prezent dla taty? (399)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co na prezent dla taty?

Napisał(a): Gość -

Mój tata w zeszłym tygodniu miał 50 urodziny. Do prezentowego kosza oczywiście kupiłam mu Ptasie Mleczko, które kochamy wszyscy. Jedno opakowanie - klasyczne, czerwone (waniliowe). Drugie, letnią nowość - o smaku Frappe, w białej czekoladzie :) W koszu znalazła się też kawa, herbata, dobry alkohol itp :)

Reklama

Napisał(a): gość -

Hmm... może jazda jakimś wypasionym autem? Prezent Marzeń coś takiego ma, i przy okazji to kosztuje śmieszne grosze, więc może idźcie w tym kierunku. Szukajcie prezentów robiących wrażenie - byle co efektów nie przyniesie.

Reklama

Napisał(a): gość -

Mój tata bardzo ceni sobie wygodę, dlatego ostatnio na urodziny sprawiłem mu koszulkę z własnym nadrukiem. Lubię takie spersonalizowane prezenty a dowolność nadruku to świetna okazja do wyrażenia uczuć, koszulkę kupiłem na www.maroka.pl

Napisał(a): Gość -

Ja ostatnio kupiłam swojemu tacie lornetkę z http://elektroshop-polska.pl/pl/c/Lornetki/60 Jest myśliwym, a wcześniej podsłuchałam, że taka by się mu przydała. Pomysł okazał się strzałem w 10. Tacie bardzo się spodobała i powiedział, że sam by sobie lepszej nie kupił.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • prezent dla taty na 60
  • prezent dla mężczyzny na 60-tkę
  • ciekawy prezent dla taty
  • prezent dla ojca 60 lat
  • ciekawe prezenty dla taty
  • prezent dla ojca
  • prezent dla ojca 60
  • fajny zegarek dla faceta
  • prezent dla ojca na 60
  • co kupić tacie na 60tkę