17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń59
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
17 ppt ?

Co na prezent weselny? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Co na prezent weselny?

Napisał(a): Edvige -

Uważam iż najlepszym rozwiązaniem są pieniądze gdyż młodzi mogą je wydać na własne potrzeby.Wiem iż wesele nigdy się nie zwróci i dlatego daje kopertę z taką kwotą na jaką mnie stać, w zależności u kogo jestem na weselu. Jeżeli u rodziny daję więcej.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Pieniądze to chyba jedno z najlepszych rozwiązań. Podobnie ze sprzętem AGD. Natomiast jeśli chce się być bardziej oryginalnym to zaproponowałabym na przykład skrzynię wianną (na wiano.eu są dostępne) - zupełnie coś innego, a można w tym przechowywać pościel, pamiątki etc.

Oj taka skrzynia to świetna sprawa. Strasznie mi się podobają te kolorowe malowidła. Ja bardzo lubię nowoczesny styl z przymrużeniem oka. Dlatego wymyśliłam sobie, że w moim mieszkanku przed nowoczesną kanapą postawię taką skrzynię zamiast stolika kawowego. Do tego dwie kolorowe poduszki - wydaje mi się, że będzie fajnie.

Napisał(a): irenakret -

metalizowana figurka pary młodej w zabawnym motywie (trochę z życia wzięte;)) W tym grawerowana dedykacja i zdjęcie pary młodej. Można na to trafić wpisując w wyszukiwarkę metalizacja przedmiotów. Coś innego, polecam!

No tak mogą to być kwiaty , w sumie można też młodej parze zafundować mini podróż poślubną - czy voucher na jakieś relaksujące zabiegi. W Głęboczku widziałam ostatnio taką ofertę. Jestem pewna, że nawet dzień relaksu przyda się młodej parze po takich intensywnych przygotowaniach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co na prezent weselny?