292
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi209
  • Ocen na +11
292 ppt ?

co na rozstępy ? (210)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: co na rozstępy ?

Napisał(a): gość -

A ja się nie zgodzę,że z rozstępami nic się nie da zrobić. Osobiście korzystam z zabiegów w gabinecie w Q Institute w Warszawie i powiem Wam,że moje "problemy" są niemalże niewidoczne. Do tego ceny są najniższe w mieście. Zrobiłam tam chociażby kriolipolize za 100 złotych w ramach rabatowej karty VIP. Polecam to miejsce i życzę powodzenia w walce z rozstępami.

Reklama

ja już mnóstwo kremów i balsamów i innych stosowałam, ale większość z z marnym skutkiem. Trzeba również pamiętać, że rozstepy to takie blizny, zawsze będą widoczne. Mogą tylko stać się bledsze. Obecnie stosuję vitalab.pl/429,skinception-intensive-stretch-mark-therapy.html jak na razie jest ok, ładnie pachnie, szybko się wchłania.

Reklama

Samemu nic się nie zdziała. Tu tylko profesjonalista może pomóc. Mi pomogły zabiegi z rollerem i specjalnym preparatem o nazwie conjonctyl, który ma w składzie krzemionkę i salicylany. Po zabiegach skóra zaczyna się odnawiac, tworzą się nowe włóka, więc rozstępy powoli zanikają. Wiadmo, że jeden zabieg nie wystarczy, a każda skóra inaczej reaguje. Mogę polecić salon, w którym zabiegi - www.beautypremium.pl

Napisał(a): monikazgd -

niestety ale mam złą wiadomość. Rozstępy zawsze pozostawią ślady :/ nigdy nie znikną w 100%, ale po kremie Skinception Intensive Stretch Mark Therapy uważam, że nawet te stare, białe rozstępy stały się mniej widoczne. Jakby by to wytłumaczyć widzę je jak odpowiednio ustawię się do światła, to chyba dobry rezultat co nie? Ja w każdym razie jestem zadowolona. Krem trochę kosztuje, ale na vitalab.pl jest często w promocji. Osobiście uważam, że jest super.

Ja już wypróbowałam z oszczędności chyba wszystkiego - olejki, oliwki, kremy Slim, rozjaśnacze itd... Odłożyłam trochę kasy i spróbuję pójść do centrum dermatologii. Koleżanka twierdzi, że Wellmed da radę. Spróbuję, a jak się nie uda, to się poddaję :(

Witam was dziewczyny ja też borykam się z problemem rozstępów na brzuchu i próbowałam już wielu kremów i peelingów które nie pomogły, zaczęłam po przeczytaniu kilku artykułów na ten temat chodzić na zabiegi laserowe likwidujące rozstępy, wcześniej byłam na konsultacji lekarskiej w estetica na Sławkowskiej i tam tez chodzę na laser frakcyjny. Po trzech zabiegach skóra wygląda już sporo lepiej ale na efekt tzreba jeszcze zaczekać powiedziano mi że 5 zabiegów muszę wykonać ale przynajmniej już widzę efekty i wiem że warto te zabiegi zrobić, rozstępów nie da się zlikwidować zupełnie ale będą dużo mniej widoczne.

Rozstępy mam na brzuchu,piersiach.Czy uda mi się ich całkowicie pozbyć?Nie.Używam peelingu z kawy sypanej-można ją kupić w biedronce ;)cytryna,cebula,witamina E w kapsułkach,oliwa z oliwek.Kremy na rozstępy również się przydadzą-zawsze wspomogą działanie domowych składników.Sport to kolejna sprawa,która sprawi że Wasza skóra będzie bardziej elastyczna.Obecnie trenuję w domu ( jestem mamą od ponad roku )4 razy w tygodniu do tego chodzę na siłownię ( zumba ),sauna również się przydaje ;) dla poprawy ogólnego "wyglądu" tego fizycznego i psychicznego.Od listopada rozpocznę kurację z kwasami-glikolowym.Na laser mnie obecnie nie stać.Pamiętajcie by się nie poddawać.Z wagi 71 w dniu porodu zeszłam do 51 kg.Dieta-ponoć ta zdrowa ale bez przesady ale w większości to sport jest najważniejszy.Pozdrawiam ;)

MyosotisPL

Ja mam dosyć nietypową sytuację. Jestem szczupła, ale w okresie dojrzewania przytyłam 10 kg. Mimo że szybko schudłam i wróciłam do normalnej wagi to pozostała mi 'pamiątka' po tamtym okresie. Mam okropne rozstępy na nogach. Obecnie zastanawiam się nad wykonaniem zabiegu laserem frakcyjnym. Wiem, że w niektórych przypadkach kremy są skuteczne, ale u mnie to niestety nie działa. Stwierdziłam, że zainwestuję i pójdę do jakiegoś miejsca z wyższej półki, żeby mieć pewność, że wszystko będzie ok :) I tu pojawia się pytanie: czy któraś z was może wykonywała taki zabieg? Byłam na konsultacji w melitusie i sporo mi wytłumaczono, ale wolałabym, żeby ktoś tak spoza branży medycznej napisał o swoich doświadczeniach. Z góry dziękuję! :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: co na rozstępy ?